کد خبر : 187390
انتشار : ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - 14:30
دسته‌بندی : سیاسی، اخبار ویژه
چاپ

هشدار تند یک نماینده درباره مذاکرات وین

نماینده مردم زنجان در مجلس یازدهم نسبت به آنچه "وجود ابهام خطرناک" در متن مذاکرات وین خواند، هشدار داد و از نمایندگان خواست که به گزارش‌های ارسالی اکتفا نکرده و از باب وظیفه نظارتی مجلس به موضوع ورود کنند.

هشدار تند یک نماینده درباره مذاکرات وین

به گزارش مدارا، مهدی باقری در جلسه علنی امروز(سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی ضمن محکومیت حمله به طلاب در حرم رضوی گفت: ماه رمضان، ماه توجه و مهربانی به یکدیگر و به ویژه محرومین است. امام راحل فرمود گمان نمی‌کنم عباداتی بالاتر از خدمت مسئولین به محرومین وجود داشته باشد. امروز نظام اسلامی به آرمان‌های شهدا نزدیک است.

محرومین در انتهای صف جامعه هدف هستند

نماینده مردم زنجان در مجلس یازدهم با بیان اینکه جهت گیری تمام مسئولین کشور در راستای خدمت به مردم محرومین است، گفت: با وجود اولویت و نیاز در بهره‌مندی از خدمات، محرومین جامعه در انتهای صف جامعه هدف هستند. هنوز با گذشت بیش از ۴۰ سال از انقلاب، همچنان در انتظار دریافت بعضی خدمات هستند. مثلا برخی از روستاهای زنجان و طارم از نبود خدمات اینترنت و جاده مناسب رنج می‌برند.

مبنای ارزیابی اشتغال، بیمه شدگان تأمین اجتماعی هستند

باقری همچنین به ضرورت افزایش میزان اشتغال اشاره کرد و گفت: شعار سال مقام معظم رهبری موید این نیاز جدی است. مراجعات بسیاری به دفاتر نمایندگان می‌شود و ما در پاسخ شرمنده‌ایم. دولت محترم در پایان سال ۱۴۰۱ باید گزارش بیمه شدگان تأمین اجتماعی را به ما بدهد. مبنای ارزیابی ما این است.

هزینه‌های اقامتی در مشهد و قم سر به فلک کشیده است

این عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس یازدهم با اشاره به ضرورت سامان دهی سربازان و نحوه سربازی گفت: یکی از دلخوشی مردم محروم سفرهای زیارتی است. نوروز امسال، هزینه‌های اقامتی مشهد و قم مقدس سر به فلک کشیده بود. زائران امام حسین (ع) هم در سختی هستند. امیدوارم برای اربعین سختی‌ها جبران شود.

احساس می‌کنم ابهامات بسیار اساسی و خطرناکی در متن مذاکرات وجود دارد

نماینده مردم زنجان در مجلس درباره مذاکرات وین گفت: دستگاه دیپلماسی برای جلب منافع ملت تأسیس شده است. اعتمادی که به گروه مذاکره کننده قبلی و فعلی وجود دارد، نباید مانع وظیفه نظارتی مجلس شود. با توجه به اخباری که می‌رسد، احساس می‌کنم ابهامات بسیار اساسی و خطرناکی در متن مذاکرات وجود دارد. به رئیس مجلس  و نمایندگان تأکید می‌کنم که از باب وظیفه نظارتی به موضوع ورود کنید و به گزارشهایی که از متن به شما داده می‌شود، اکتفا نکنید.

اخبار مرتبط:
علی جنتی: برخی نامزدها برای عقده‌گشایی وارد انتخابات شدند
علی جنتی: برخی نامزدها برای عقده‌گشایی وارد انتخابات شدند

وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت یازدهم، به دیده‌بان ایران گفت: برخی از کاندیداها از دیرباز یک سری عقده‌هایی در ذهنشان دارند که هنوز حل نشده است و در واقع برای عقده‌گشایی آمدند و در تلاشند تا به دولت آقای روحانی حمله بکنند و همه تقصیرها را بر گردن دولت ایشان بی‌اندازند؛ طوری که انگار در دولت قبلی هیچ اتفاقی نیفتاد و هیچ مشکل و ضعفی وجود نداشته است.

جعفرزاده: زاکانی و قاضی‌زاده هاشمی پررویی نجومی را به حد اعلا رسانده‌اند
جعفرزاده: زاکانی و قاضی‌زاده هاشمی پررویی نجومی را به حد اعلا رسانده‌اند

نماینده ادوار مجلس درباره ادعاهای دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری مطالبی را مطرح کرد.

معصومه ابتکار: محمد دیروز صدای اعتراض به سالها بی عدالتی و جفا بود
معصومه ابتکار: محمد دیروز صدای اعتراض به سالها بی عدالتی و جفا بود

معاون حسن روحانی در دولت یازدهم و دوازدهم به تنش در میزگرد فرهنگی پزشکیان در صداوسیما واکنش نشان داد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است