رضایت «ژاله صامتی» از حضور در برنامه عصر جدید

ژاله صامتی، داور برنامه «عصر جدید» می‌گوید در این برنامه شاهد پدیده‌هایی بوده و از دیدن استعدادهای بسیاری لذت برده است.

به گزارش مدارا، ژاله صامتی، بازیگر شناخته‌شده تئاتر، سینما و تلویزیون که این شب‌ها به عنوان داور فصل سوم «عصر جدید» در کنار کارن همایونفر، مجید اسماعیلی و امین حیایی حضور دارد در مورد این برنامه گفت: «برنامه «عصر جدید» برنامه پربیننده‌ای است و مخاطبان بسیاری دارد. من هم فصل‌های اول و دوم برنامه را ندیده بودم و فقط می‌دانستم که برنامه پرمخاطبی است. وقتی پیشنهاد شد که در داوری برنامه حضور داشته باشم، اول رفتم و فصل‌های قبلی را تماشا کردم. دیدم چه برنامه خوبی است. مردم هم خیلی آن را دوست دارند و ارتباط بسیار خوبی با آن برقرار کرده‌اند.»

او ادامه داد: «برنامه «عصر جدید» را تماشاچی دوست دارد و برنامه نویی است و همه این موارد باعث شد که در برنامه حضور داشته باشم.»

صامتی که این شب‌ها سریال «زیرخاکی۳» را هم روی آنتن شبکه یک سیما دارد، درباره افراد حاضر در برنامه «عصر جدید» نیز اظهار داشت: «افرادی که در برنامه حضور دارند، قبلا از بین تعداد بسیار زیادی انتخاب شده‌اند و ما حدود ۱۰۰ نفر یا گروه را دیدیم که استانداردهای لازم را داشتند و توانستند در برنامه شرکت کنند. خوشبختانه در این برنامه شاهد پدیده‌هایی نیز بودیم و از دیدن استعدادهای جوانان ایرانی لذت بردم.»

این هنرمند درباره همکاری با سایر داورهای برنامه نیز توضیح داد: «آقای همایون‌فر و آقای حیایی را قبلا می‌شناختم و پیش از این با هم همکاری داشتیم ولی آقای اسماعیلی را قبلا نمی‌شناختم که در برنامه همکاری کردیم و آشنا شدیم. همکاری لذت‌بخشی بود و امیدوارم مخاطبان برنامه از دیدن آن لذت ببرند.آقای علیخانی هم که به عنوان مجری و تهیه‌کننده برنامه بسیار عالی کار خود را انجام دادند و همین تجربه از جمله عوامل موفقیت برنامه نیز به شمار می‌رود.»

ابراز رضایت ژاله صامتی از حضور در «عصر جدید»