کد خبر : 184241
انتشار : ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ - 04:16
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

پرتاب ماهواره نور-۲ نمایش توان نظامی کشور است

​امام جمعه زرندیه پرتاب ماهواره نور-۲ را نمایش توان نظامی کشور دانست و گفت: از این پس با شناسایی به موقع تحرکات بیگانگان هر دستی که بخواهد به مرزهای کشور تعدی کند، قطع خواهیم کرد.

پرتاب ماهواره نور-۲ نمایش توان نظامی کشور است

به گزارش مدارا، «حسین ابراهیمی» در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر مامونیه، افزود: ماهواره نور-۲ در مدار ۵۰۰ کیلومتری زمین موفقیت دیگری بود که با دستان توانمند جوانان ایران اسلامی توسط سپاه پاسدران انقلاب اسلامی ساخته و به فضا پرتاب شد.

به گزارش ایرنا، وی بیان کرد: ماموریت این ماهواره، شناسایی تحرکات هر بیگانه‌ای‌ است که بخواهد به سرزمین ایران اسلامی تعدی کند و دشمن بداند از این به بعد با شناسایی به موقع تحرکات بیگانگان هرگونه دستی که بخواهد به مرزهای ما تعدی کند، قطع خواهیم کرد.

امام جمعه زرندیه ادامه داد: باید قدردان زحمات و افتخارآفرینی ‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که با این اقدام غرور آفرین اقتدار و عظمت نظام اسلامی  را به نمایش گذاشت.

حجت‌الاسلام ابراهیمی تصریح کرد: با شروع جنگ و درگیری بین ارتش روسیه و اوکراین علاوه بر دلسوزی رسانه های دنیا برای مردم اوکراین جریان اپوزیسیون و جریانات غرب گرای داخلی به بهانه حمله روسیه به اوکراین در پی تیره سازی روابط اقتصادی ایران با روسیه هستند، غافل از اینکه متهم اصلی این جنگ، رژیم مافیایی، تروریسم و تروریسم پرور آمریکاست.

وی افزود: آمریکا با روسیه هراسی و گسترش ناتو به شرق به دنبال ناامن کردن دنیا است و امروز به بهانه‌های واهی چون مبارز با تروریسم، حفاظت از دریانوردی آزاد و دفاع از متحدان در نقاط مختلف دنیا به دنبال جنگ افروزی است.

امام جمعه زرندیه بیان کرد: از سال ۱۹۴۵ بعد از جنگ جهانی دوم تا سال ۲۰۰۱ در این نیمه دوم قرن بیستم ۸۱ درصد همه جنگ‌ها توسط رژیم مافیایی آمریکا آغاز شده یعنی از ۲۴۸ جنگی که در این پنجاه سال اتفاق افتاده آمریکا آغازگر ۲۰۱ جنگ آن بوده است.

حجت‌الاسلام ابراهیمی گفت: نقش مخرب آمریکا در همه سال‌ها در گوشه گوشه دنیا مایه ناآرامی و ناامنی و سلب آسایش مردم دنیا بوده است.

وی عنوان کرد: جمهوری اسلامی ایران کشتار مردم بیگناه را در هر نقطه از دنیا که باشد محکوم کرده اما اسناد و شواهد تاریخی نشان می دهد که ریشه همه این خون ریزی‌ها رژیم منحوس و مافیایی شیطان بزرگ آمریکا است.

اخبار مرتبط:
دستور سرلشگر باقری برای بررسی علل سانحه سقوط بالگرد رئیس‌جمهور
دستور سرلشگر باقری برای بررسی علل سانحه سقوط بالگرد رئیس‌جمهور

رئیس ستادکل نیروهای مسلح هیئت عالی رتبه‌ای به ریاست سردار عبدالهی را مامور بررسی ابعاد و علل موضوع سانحه سقوط بالگرد رئیس‌جمهور کرد که در محل وقوع حادثه در آذربایجان‌شرقی حاضر شده‌اند.

گمانه‌ها در مورد زمان بندی انتخاب رئیس جمهور جدید چه می‌گوید؟
گمانه‌ها در مورد زمان بندی انتخاب رئیس جمهور جدید چه می‌گوید؟

پس از حادثه سقوط بالگرد رئیس‌جمهور و شهادت سید ابراهیم رئیسی و هیئت همراه وی، گمانه‌زنی‌ها در خصوص زمان برگزاری انتخابات جدید ریاست جمهوری شده است.

دادستان کل کشور: در پی شهادت رئیسی با افرادی که در فضای مجازی نشر اکاذیب و توهین می‌کنند برخورد سریع و بازدارنده صورت گیرد
دادستان کل کشور: در پی شهادت رئیسی با افرادی که در فضای مجازی نشر اکاذیب و توهین می‌کنند برخورد سریع و بازدارنده صورت گیرد

دادستان کل کشور در پی شهادت رئیسی و همراهان ایشان و به منظور برخورد قاطعانه و فوری با تشویش‌کنندگان امنیت روانی جامعه در بخشنامه‌ای بر برخورد بازدارنده با منتشرکنندگان محتوای خلاف واقع تاکید کرد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است