کد خبر : 181647
انتشار : ۱۴۰۰/۱۲/۱۲ - 14:05
دسته‌بندی : دسته‌بندی نشده
چاپ

سایه جاده ها بر جلسات حزب اعتماد ملی

سایه جاده ها بر جلسات حزب اعتماد ملی

به گزارش مدارا، محمدصادق جوادی حصار سخنگوی حزب اعتماد ملی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب ایرنا درباره زمانبندی تشکیل جلسات شورای مرکزی حزب متبوع خود گفت: شورای مرکزی حزب اعتماد ملی ۵۰ عضو دارد و از استان‌های مختلف کشور در این شورا حضور دارند.

سخنگوی حزب اعتماد ملی افزود: با توجه به بعد مسافتی که برخی استان‌ها تا تهران دارند و اینکه حضور یافتن این تعداد عضو برای هر هفته یا هر ماه برای آنها ایجاد زحمت می‌کند، جلسات شورای مرکزی حزب اعتماد ملی به صورت فصلی برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: حزب اعتماد ملی تلاش دارد مباحث مهم، جاری، کوتاه مدت و بلندمدت کشور را در جلسات تخصصی و توسط دفاتر و کمیته‌های مختلف مورد بررسی قرار دهد. بر همین اساس دفتر سیاسی و کمیته‌های تخصصی حزب تقریبا هر هفته به صورت مجازی، حضوری و یا تلفیقی از هر دو، جلسات خود را برگزار می‌کنند.

جوادی حصار عنوان کرد: بیشتر تصمیمات یا بررسی‌ها و مباحث تخصصی که در جلسات هفتگی دفاتر و کمیته‌های تخصصی انجام می‌شود، کارکرد تشکیلاتی و  داخلی دارد و رسانه‌ای نمی‌شود اما در هر فصل که جلسات شورای مرکزی برگزار می‌شود، حداقل یک هفته قبل از تشکیل، اطلاع رسانی خواهد شد.

اخبار مرتبط:
درگیری مسلحانه در خوزستان؛ ۵ نفر کشته شدند / دادستان خوزستان: تاکنون ۲۷ نفر بازداشت شده‌اند
درگیری مسلحانه در خوزستان؛ ۵ نفر کشته شدند / دادستان خوزستان: تاکنون ۲۷ نفر بازداشت شده‌اند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان از بازداشت ۲۷ نفر از عوامل درگیری روستای کبیره مدینات بخش غیزانیه اهواز خبر داد. جعفری چگنی گفت: متاسفانه تاکنون پنج نفر در این درگیری مسلحانه به قتل رسیده‌اند. تحقیقات قضایی توسط بازپرس ویژه در مجتمع جنایی دادسرای مرکز استان درحال انجام است.

رئیس صداوسیما: ظریف امشب میهمان تلویزیون است
رئیس صداوسیما: ظریف امشب میهمان تلویزیون است

پیمان جبلی رئیس سازمان صداوسیما گفت: محمد جواد ظریف رئیس شورای راهبردی دولت چهاردهم امشب میهمان تلویزیون است.

عضو شورای شهر: عموم مَردم تهران عملکرد زاکانی را قبول ندارد
عضو شورای شهر: عموم مَردم تهران عملکرد زاکانی را قبول ندارد

مهدی عباسی، عضو شورای شهر تهران، درباره احتمال برکناری شهردار توسط اعضا شورا گفت: در ساختار قانونی کشور، به گونه‌ای پیش‌بینی شده که امور مدیریت شهری به اعضا شورای شهر که نمایندگان مردم هستند، واگذار شود. در حال حاضر آقای زاکانی که نماینده مردم نیست، خانم سلیمانی نماینده مردم است. در تهران نیز اعضا شورا طبق قانون وظیفه دارند که مصوبه‌های مرتبط با شهر را تصویب کنند و برعملکرد شهردار و شهرداری نظارت کنند. در نتیجه نظارت بر عملکرد شهردار و شهرداری، یک حق قانونی اعضا شوراست.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است