کد خبر : 181646
انتشار : ۱۴۰۰/۱۲/۱۲ - 12:53
دسته‌بندی : دسته‌بندی نشده
چاپ

دولت سهام خودرویی خود را واگذار کند

دولت سهام خودرویی خود را واگذار کند

به گزارش مدارا،احمد امیرآبادی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با اشاره به بازدید رییس جمهوری از مجموعه ایران خودرو گفت: دولت باید سریعا سهام خود در ایران خودرو و سایپا را واگذار کند، دولت نباید هزینه‌های سوءمدیریت ایران خودرو و سایپا را پرداخت کند.لذا بازدید رئیس جمهور هشدار جدی به مدیریت این مجموعه‌ها بود.

نماینده مردم قم حضور رییس جمهور از مجموعه ایران خودرو را مفید خواند و افزود: این بازدید گام مهمی برای احیای حقوق عامه بود. باید هیات مدیره قوی مدیریت این شرکت‌های خودروسازی را بر عهده داشته باشد که متاسفانه مدیریت این مجموعه‌ها نیز انحصاری است.

وی تصریح کرد: وقت آن رسیده که این دو مجموعه خودروسازی در برابر حمایت‌هایی که دولت و مجلس از آنها کرده است پاسخگو باشند.

امیرآبادی خاطرنشان کرد: نمایندگان به دنبال خودکفایی جمهوری اسلامی در همه زمینه‌ها هستند اما دفاع از حقوق مردم و مصرف کنندگان نیز برای نمایندگان مهم است. اگر این دو مجموعه خودروسازی نیز حقوق مردم را رعایت نکنند مجلس حتما در رابطه با واردات خودرو تصمیم خواهد گرفت.

وی با اشاره به عدم رضایت رهبر معظم انقلاب اسلامی از وضعیت خودروهای داخلی اظهار داشت: با توجه به فرمایشات رهبری مجلس تا ماه‌های ابتدایی سال ۱۴۰۱ نیز به این مجموعه‌ها فرصت می‌دهیم که روند خود را اصلاح کنند در غیر اینصورت تصمیم اساسی درمورد این دو مجموعه اتخاذ خواهد شد.

اخبار مرتبط:
ثبت تصویر جدیدی از چهار پلنگ ایرانی در عباس‌آباد اصفهان
ثبت تصویر جدیدی از چهار پلنگ ایرانی در عباس‌آباد اصفهان

اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان از ثبت تصویر جدیدی از چهار قلاده پلنگ ایرانی در پناهگاه حیات وحش عباس‌آباد نایین خبر داد.

توزیع ۳۶۰ دست کاپشن و شلوار بین دانش‌آموزان مناطق محروم اصفهان
توزیع ۳۶۰ دست کاپشن و شلوار بین دانش‌آموزان مناطق محروم اصفهان

اصفهان-مسوول قرارگاه جهادی استان اصفهان گفت: لباس‌های اهدایی از طرف اداره تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان شامل ۳۶۰ دست کاپشن و شلوار به دانش‌آموزان مناطق محروم است.

فرصت ساخت‌وساز پس از دریافت پروانه ساختمانی به ۶ سال افزایش یافت
فرصت ساخت‌وساز پس از دریافت پروانه ساختمانی به ۶ سال افزایش یافت

رئیس کمیسیون هوشمندسازی و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در حال حاضر مالک برای ساخت‌وساز شش سال فرصت دارد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است