دیدار سفیر چین با بادامچیان

به گزارش مدارا از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، چانگ هوآ سفیر جمهوری خلق چین در ایران با حضور در دفتر مرکزی این حزب با دکتر اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار که به مناسبت انتخاب دکتر بادامچیان به عنوان دبیرکل حزب در دوره جدید انجام شد، سفیر […]

به گزارش مدارا از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، چانگ هوآ سفیر جمهوری خلق چین در ایران با حضور در دفتر مرکزی این حزب با دکتر اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار که به مناسبت انتخاب دکتر بادامچیان به عنوان دبیرکل حزب در دوره جدید انجام شد، سفیر چین در ایران با تبریک این انتخاب، بر ضرورت تقویت ارتباطات حزب کمونیست چین و حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد.
هوآ، همچنین روز زن را به بانوان حزب موتلفه اسلامی تبریک گفت.
برگزاری المپیک زمستانی چین که با شعار "با هم برای آینده مشترک" برگزار می‌شود محور دیگر مطرح شده در این دیدار بود.
بادامچیان نیز در این دیدار به برگزاری رزمایش مشترک نیروی دریایی ایران، روسیه و چین اشاره کرد و گفت: همکاری مشترک ایران، روسیه و چین و سایر ملت‌های استقلال خواه، نیروی عظیم جهانی مقتدری را پدید می‌آورد که معادلات جهانی را دچار تحول اساسی خواهد کرد.
پیش از این دیدار، سفیر چین و دکتر محمدحسین نیکنام معاون بین الملل حزب موتلفه اسلامی درباره تشکیل کمیته مشترک بین دو حزب و نیز راهکارهای تعامل در حوزه پزشکی گفت‌وگو و تبادل نظر داشتند.