گرد و غبار شدید بم را به تعطیلی کشید

به گزارش مدارا، هادی شهسوار پور اظهارداشت: شاخص آلودگی هوا امروز در بم وضعیت بسیار خطرناکی دارد و به همین دلیل و طبق تصمیم کارگروه شهرستانی همه مراکز دولتی و اداری به جز مراکز امدادی، درمانی و انتظامی که خدمات ضروری به مردم ارائه می‌دهند تعطیل می‌باشد. وی همچنین از تعطیلی مدارس و پیگیری آموزش در فضای […]

به گزارش مدارا، هادی شهسوار پور اظهارداشت: شاخص آلودگی هوا امروز در بم وضعیت بسیار خطرناکی دارد و به همین دلیل و طبق تصمیم کارگروه شهرستانی همه مراکز دولتی و اداری به جز مراکز امدادی، درمانی و انتظامی که خدمات ضروری به مردم ارائه می‌دهند تعطیل می‌باشد.

وی همچنین از تعطیلی مدارس و پیگیری آموزش در فضای مجازی خبر داد و گفت: همه مقاطع تحصیلی در مناطق مختلف شهرستان امروز حضور فیزیکی در مدارس ندارند.

فرماندار بم از مردم خواست در خانه‌ها بمانند و کمترین میزان فعالیت فیزیکی داشته باشند و در این زمینه به گروه‌های خطر از جمله کودکان، بیماران قبلی و تنفسی و سالمندان هشدار داد.

وی شاخص آلودگی شهر بم را ۵۰۰ و بسیار خطرناک عنوان کرد و ادامه داد: گرد و غبار و طوفان شدید که از دیروز در شرق کرمان آغاز شده همچنان ادامه دارد.