نام گذاری کوچه ها به نام مادران شهدا

به گزارش مدارا،مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران در پایان چهل و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: بودجه را ابتدا در کمیسیون تلفیق و بعد در صحن علنی شورا بررسی می‌کنیم. این پروسه ان‌شاءالله تا پایان بهمن به نتیجه خواهد رسید و نتیجه آن در صحن شورای شهر پس از تکمیل […]

به گزارش مدارا،مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران در پایان چهل و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: بودجه را ابتدا در کمیسیون تلفیق و بعد در صحن علنی شورا بررسی می‌کنیم. این پروسه ان‌شاءالله تا پایان بهمن به نتیجه خواهد رسید و نتیجه آن در صحن شورای شهر پس از تکمیل به صورت عمومی اعلام‌ می‌شود. 

وی افزود: شهردار تهران امروز در صحن شورا توضیحات مفصلی در مورد گلوگاه‌های شهرداری، مشکلات شهر، منابع درآمدی و تنظیمات بودجه‌ای ارائه کردند و در شورا همه این مسائل بررسی خواهد شد. 

چمران در پاسخ به این سوال که آیا بودجه اعلام شده در لایحه بودجه ۱۴۰۱ قابلیت تحقق دارد یا خیر؟ گفت:‌ این مسأله بستگی به تلاش دوستان در شهرداری دارد و اینکه چقدر بتوانند مشارکت‌های عمومی را جذب کنند؛ به هر حال شرایط کشور هم در این زمینه حائز اهمیت است، به ویژه در ساخت‌وسازها می‌تواند افق روشنی جهت تحقق بودجه باز شود. 

وی در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا نامگذاری کوچه، خیابان و معابر به نام مادران شهدا خواهیم داشت یا خیر؟ گفت: بله این مسأله حائز اهمیت است، به ویژه مادران شهیدی که چندین شهید تقدیم انقلاب و نظام کرده‌اند؛ ما می‌توانیم این موضوع را بررسی و مطالعه کنیم و اگر پیشنهادهایی هم باشد به اجرا درآوریم یا خود شورا پیشنهادهایی ارائه داده و بعد اجرا کند.