داماد محسن رضایی مدیرعامل بانک شهر شد

به گزارش مدارا،  اخباری مبنی بر انتصاب سیدمحمدمهدی احمدی داماد محسن رضایی بار دیگر فضای مجازی کشور را تحت تأثیر قرار داد.  انتصاب سیدمهدی احمدی به مدیرعاملی بانک شهر خبری بود که انتشار آن  فضای مجازی کشور را ملتهب کرد. وی که پیش از این عضو هیئت مدیره بانک شهر و معاون ارزی و ریالی این بانک […]

به گزارش مدارا،  اخباری مبنی بر انتصاب سیدمحمدمهدی احمدی داماد محسن رضایی بار دیگر فضای مجازی کشور را تحت تأثیر قرار داد.

 انتصاب سیدمهدی احمدی به مدیرعاملی بانک شهر خبری بود که انتشار آن  فضای مجازی کشور را ملتهب کرد. وی که پیش از این عضو هیئت مدیره بانک شهر و معاون ارزی و ریالی این بانک نیز بود، داماد محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور است.

علی غفاریان مدیرمسئول صراط نیوز با انتشار فیلمی در فضای مجازی مدعی شد؛ برادر سیدمهدی احمدی داماد عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور دولت روحانی و خواهرش نیز عروس محمدباقر قالیباف است.

این نسبت‌های فامیلی از این حیث قابل اهمیت است که نمی‌توان نقش همشیره سیدمهدی احمدی برای ورود برادرش به بانک شهر را نادیده گرفت. چرا که احمدی زمانی وارد بانک شهر شد که محمدباقر قالیباف شهردار تهران و خواهرش همسر الیاس قالیباف همه کاره شهرداری تهران بود.