کد خبر : 166224
انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - 13:52
دسته‌بندی : دسته‌بندی نشده
چاپ

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برای انتخابات بعدی حفظ خواهد شد

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برای انتخابات بعدی حفظ خواهد شد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ «امیرابراهیم رسولی» روز شنبه درباره آخرین برنامه‌ها و اقدامات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب بعد از پیروزی لیست این شورا در انتخابات ششمین شوراهای شهر و روستا، گفت: جلسات شورای ائتلاف برقرار است اما درباره انتخاب شهردار تهران هنوز وارد مصادیق نشده‌ایم.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب افزود: شاخصه‌هایی در حال تدوین است که شهردار آینده تهران باید از آن برخوردار باشد که در حال عملیاتی کردن این شاخص‌ها هستیم. اما درباره مصادیق نهایتا تصمیم‌گیر اصلی منتخبان شورای شهر تهران هستند. اینکه اعضای منتخب شورای شهر با شورای ائتلاف با هم در تماس و تعامل هستند، طبیعی است و این ارتباط وجود دارد ولی این شورای شهر است که شهردار را انتخاب می‌کند نه شورای ائتلاف.

رسولی درباره ادامه عضویت پرویز سروری در شورای ائتلاف بیان کرد: سروری همزمان با حضورشان در شورای شهر تهران، کار تشکیلاتی خود برای جریان انقلاب رها نمی‌کند و چون این ائتلاف یک حزب سیاسی نیست بلکه یک جریان متعلق به نیروهای انقلاب است او همچنان در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب حضور خواهند داشت.

وی درباره مشورت و رایزنی با رییس جمهوری منتخب برای انتخاب شهردار تهران خاطرنشان کرد: انتخاب شهردار به شورای شهر مربوط است، سید ابراهیم رییسی درگیر مسائل کلان‌تری است اما حتما در این باره نظر او هم پرسیده می‌شود. واقعیات این است که گرفتاری‌های رییس جمهوری منتخب در سطحی است که هنوز این مشورت و رایزنی اتفاق نیفتاده است.

رسولی درباره استفاده از ظرفیت و ساز و کار شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در انتخابات‌ آینده اظهار کرد: در هر دوره از انتخابات سعی کردیم اشکالات دوره‌های گذشته را رفع کنیم. بنابراین در انتخابات بعدی، اشکالات انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و شورای شهر ششم را رفع می‌کنیم. بنابراین حتما شورای ائتلاف نیروهای انقلاب حفظ خواهد شد و به رسالت خود در دوره‌های آینده ادامه خواهد داد.

اخبار مرتبط:
توده هوای گرم در اصفهان می‌ماند/ تشکیل جلسه مدیریت بحران
توده هوای گرم در اصفهان می‌ماند/ تشکیل جلسه مدیریت بحران

مدیرکل مدیریت بحران استانداری از تشکیل جلسه برای اتخاذ تمهیدات لازم برای ۲ هفته بسیار گرم پیش روی اصفهان خبرداد.

نماینده مجلس یازدهم: ساحل طولانی جنوب بلااستفاده است/ در دولت قبل می‌خواستند کارخانه در چابهار احداث کنند، فاطمی امین نگذاشت
نماینده مجلس یازدهم: ساحل طولانی جنوب بلااستفاده است/ در دولت قبل می‌خواستند کارخانه در چابهار احداث کنند، فاطمی امین نگذاشت

در حالی که رئیس‌جمهور منتخب در دیدار به کارفریان و صاحبان صنایع بخش خصوصی گفته است کارخانه‌ها باید به نزدیک دریاها منتقل شوند، عزت‌الله تالارپشتی، رئیس کمیسیون صنعت در مجلس یازدهم به رویداد۲۴ می‌گوید این بحث در دولت قبل هم مطرح بوده اما وزیر صمت وقت در اجرای آن کارشکنی کرده است

وزارت صمت به سایپا برای افزایش قیمت مجوز داد
وزارت صمت به سایپا برای افزایش قیمت مجوز داد

جواد توسلی‌مهر، مدیرعامل سایپا از موفقیت این شرکت برای اخذ مصوبه افزایش قیمت در کمیته خودرو وزارت صمت خبر داد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است