کد خبر : 164089
انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - 11:46
دسته‌بندی : دسته‌بندی نشده
چاپ

بازداشت رهبر جنبش جهاداسلامی

بازداشت رهبر جنبش جهاداسلامی

به گزارش سایت خبری مدارا؛ نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی بامداد امروز شیخ خضر عدنان» اسیر آزادشده عضو جنبش جهاد اسلامی را بار دیگر بازداشت کردند.

منابع فلسطینی می‌گویند که وی در یکی از مراکز ایست و بازرسی در نزدیکی نابلس بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شده است.

همسر شیخ عدنان گفت که نظامیان صهونیست وی را پس از شرکت در مراسم تشییع پیکر یکی از شهدای منطقه «بیتا» و دیدارش با زخمی‌های انتفاضه قدس در شهر نابلس، دستگیر کردند.

همسر شیخ عدنان افزود: نظامیان اسرائیلی همسرم و ماهر الاخرس را با هم به مدت دو ساعت بازداشت کردند. آنها الاخرس را آزاد کردند اما شیخ عدنان را به مکان نامعلومی منتقل کردند.

شیخ عدنان ۴۳ سال سن و ۹ فرزند دارد. وی دو سال و نیم پیش به دلایل واهی بازداشت شد اما پس از اعتصاب غذای ۵۸ روزه در داخل زندان، در تاریخ ۱۳ نوامبر ۲۰۱۸ آزاد شد.

خبر دیگر اینکه در درگیری اخیر فلسطینیان با نظامیان اشغالگر اسرائیلی در منطقه «بیتا» در جنوب نابلس، یکی از جوانان فلسطینی به شهادت رسیده و بیش از ۲۲ نفر دیگر زخمی شدند.

این درگیری پس از آن آغاز شد که نظامیان اسرائیلی به راهپیمایی مسالمت آمیز فلسطینیان در شهرک بیتا در محکومیت ادامه شهرک سازی در اراضی اشغالی حمله ور شده و با شلیک گسترده گلوله، گاز اشک آور و نارنجک های صوتی اقدام به سرکوب آنان کردند.

زکریا حمایل جوان ۲۸ ساله فلسطینی در جریان این درگیری هدف گلوله نظامیان اسرائیلی قرار گرفته و به شهادت رسید.

ده ها شهروند فلسطینی در شهرک بیتا پس از اقامه نماز جمعه در اعتراض به مصادره اراضی خود و شهرک سازی در آن دست به راهپیمایی زدند.

اخبار مرتبط:
معاون سابق وزارت نفت: سخنان نفتی ظریف که گفت بایدن پیچ را شل کرده، درست است
معاون سابق وزارت نفت: سخنان نفتی ظریف که گفت بایدن پیچ را شل کرده، درست است

سید مهدی حسینی، معاون سابق وزارت نفت بیان کرد: الان آمریکا نزدیک انتخابات است، از مدتی که رقابت‌های انتخاباتی شروع شده، آمریکا به شدت برای کسب رأی بیشتر، نیاز به نرخ پایین بنزین دارد. آمریکایی‌ها به سرعت نسبت به قیمت بنزین و نفت عکس العمل نشان می‌دهند. بنابراین در این شرایط، دولت بایدن تلاش می‌کند تولید نفت بالا برود و ایران نیز در این بین فرصت تولید بیشتر پیدا می‌کند. من تصور می‌کنم صحبت آقای ظریف که گفته‌اند در دولت بایدن، فروش نفت آسان شده، صحبت درستی است. آمریکایی‌ها می‌خواهند قیمت تابلو پمپ بنزین‌ها پایین باشد و به ایران هم اجازه می‌دهد که عرضه را زیاد کند.

پزشکیان: قاطبه مردم امروز در شعب ابی‌طالب هستند اما مدافعان تحریم در ناز و نعمت زندگی می‌کنند
پزشکیان: قاطبه مردم امروز در شعب ابی‌طالب هستند اما مدافعان تحریم در ناز و نعمت زندگی می‌کنند

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: پیامبر، اصحاب آن حضرت و همه مردم در تحریم، گرسنگی و انواع سختی‌ها قرار داشتند؛ نه مثل حالا که قاطبه مردم در شعب ابی طالب قرار دارند، اما عموم مسـٔولین و خانواده‌های آنها، مدافعان تحریم و کاسبان تحریم در قلعه‌های امن، در ناز و نعمت زندگی می‌کنند.

پزشکیان از قالیباف و جلیلی پیشی گرفت و در صدر نِشست / نظرسنجی‌ای که مجری سابق صداوسیما منتشر کرد
پزشکیان از قالیباف و جلیلی پیشی گرفت و در صدر نِشست / نظرسنجی‌ای که مجری سابق صداوسیما منتشر کرد

رنجبران، مقام سابق صداوسیما با انتشار یک نظرسنجی خبر داد که پس از مناظره اول انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم، «پزشکیان»، از «قالیباف» و «جلیلی» پیشی گرفته است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است