کد خبر : 164083
انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - 10:47
دسته‌بندی : دسته‌بندی نشده
چاپ

نماینده مجلس: سیاستی در کشور مردم را به عدم حضور در انتخابات دعوت می‌کند

نماینده مجلس: سیاستی در کشور مردم را به عدم حضور در انتخابات دعوت می‌کند

به گزارش سایت خبری مدارا؛  حجت الاسلام جواد نیک بین در اخطاری مستند به اصل سوم قانون اساسی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی گفت: برخی بانیان وضع موجود را مخالفان تصویب FATF می‌دانند. در حالی که آدرس غلط به مردم می‌دهند و باعث می‌شوند تحریم‌ها به مردم بیشتر فشار بیاورد و موجب اذیت و آزار آنها شود.

وی اضافه کرد: سیاستی در کشور مردم را به عدم حضور در انتخابات دعوت می‌کند سیاستی که نارضایتی در بخش‌های مختلف به وجود می آورد که مردم ناامید شوند، اما مردم با حضور به موقع خود این امید را در دل دشمنان خارجی و داخلی از بین می‌برند.

نیک‌بین با اشاره به ارائه‌ گزارش وزیر نیرو در مورد خاموشی‌های اخیر نیز اظهار کرد: آدم سیر، گرسنه را دیوانه فرض می‌کند. آقای اردکانیان توضیحاتی در مورد قطعی برق داد ولی چه راهکار عملی در دستور کار دارند؟ آیا رواست که شش – هفت ساعت چاه موتور برق قطع شود؟ یا بیمارستان در میانه یک عمل جراحی با مشکل خاموشی مواجه شود؟ کدام ژنراتور را به مدار آوردید و برق را مدیریت کردید؟ متاسفانه هم در مدیریت زمانی قطعی برق دچار مشکل هستیم و هم در تولید برق تدبیر لازم صورت نگرفته است.

اخبار مرتبط:
جشنواره ملی ۲۴ هزار نقش در اصفهان برگزار می‌شود
جشنواره ملی ۲۴ هزار نقش در اصفهان برگزار می‌شود

دستیار ویژه مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان از برگزاری جشنواره ملی ۲۴ هزار نقش در اصفهان با محوریت صنایع‌دستی خبر داد.

شروع به کار مجدد یک واحد تولیدی بزرگ در اصفهان
شروع به کار مجدد یک واحد تولیدی بزرگ در اصفهان

رئيس كل دادگستري اصفهان گفت: با حمايت دستگاه قضائي و اجرايي استان و پيگيري‌هاي دبيرخانه ستاد اقتصاد مقاومتي دادگستري استان اصفهان يكي از خطوط توليد شركت كاشي اصفهان افتتاح شد و اين كارخانه به چرخه توليد بازگشت.

اولین موزه پلیس در اصفهان راه اندازی می‌شود
اولین موزه پلیس در اصفهان راه اندازی می‌شود

رئیس دفتر تحقیقات کاربردی پلیس استان اصفهان از توافق با اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به منظور فراهم شدن مقدمات راه اندازی اولین موزه پلیس در این استان خبر داد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است