مجتهدزاده: صحبت های تبریزیان مصداق بارز نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی است/ مدعی العموم باید وارد شود/ دادستان تهران مسئول حفط جان مردم در برابر این افراد خطرناک است

علی مجتهدزاده، حقوقدان و وکیل پایه یک دادگستری در گفتگو با خبرنگار سیاسی سایت خبری مدارا در خصوص اظهارات آیت الله تبریزیان درباره افرادی که واکسن کرونا زدند، گفت: این سخنان مصداق بارز نشر اکاذیب و به قصد تشویش اذهان عمومی است و بدتر از آن این سخنان سلامت عمومی جامعه را به خطر می […]

علی مجتهدزاده، حقوقدان و وکیل پایه یک دادگستری در گفتگو با خبرنگار سیاسی سایت خبری مدارا در خصوص اظهارات آیت الله تبریزیان درباره افرادی که واکسن کرونا زدند، گفت: این سخنان مصداق بارز نشر اکاذیب و به قصد تشویش اذهان عمومی است و بدتر از آن این سخنان سلامت عمومی جامعه را به خطر می اندازد. دادستان باید فراتر از نشر اکاذیب با او رفتار کند.

او ادامه داد: این حرفها باعث مرگ افراد می شود. جان مردم برای دادستانی قطعا مهم است و باید با ایشان فراتر از نشر اکاذیب برخورد شود.

این حقوقدان گفت: در کل این وظیفه مدعی العموم، دادستان تهران است که با این فرد فراتر از نشر اکاذیب برخورد کند. چرا که اگر کسانی به حرف های این آقا گوش دهند، سبب مرگ و اضافه شدن آمار کرونا می‌شود. صحبت های این فرد باعث می شود مردم کرونا را جدی نگیرند. اگر هر اتفاقی هم بیفتد آقای دادستان مسئول است.

او در پایان گفت: وزارت بهداشت هم به عنوان متولی می تواند علیه این فرد اعلام جرم کند، البته آنها اهرم ندارند و اهرم اصلی دست دادستان تهران است. دادستان تهران مسئول حفط جان مردم در برابر این افراد خطرناک است و باید با این افراد برخورد شود. برخورد نکردن دستگاه قضا با اینها تعجب برانگیز است!

به گزارش مدارا،  آیت الله تبریزیان؛ استاد حوزه و پدر خود خوانده طب اسلامی گفته است: کسانی که واکسن کرونا می زنند، ژن ایمان و اخلاق را از دست دادند و تمایل به همجنس بازی پیدا کردند!(اینجا)