کد خبر : 242033
انتشار : ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - 13:09
دسته‌بندی : دسته‌بندی نشده
چاپ

این مرد از دختر خود ۷ بچه دارد! + عکس

جوزف فریتزل، هیولای متجاوزی که دختر خود را به مدت ۲۴ سال حبس کرده و از او صاحب هفت فرزند شده بود می‌گوید صدها نامه عاشقانه دریافت کرده و به همین خاطر «آدم خوبی» است. این مرد اتریشی ادعا می‌کند فرزندان نامشروعی در خارج از کشور دارد.

این مرد از دختر خود ۷ بچه دارد! + عکس

به گزارش سایت خبری مدارا؛  اعتماد آنلاین نوشت: جوزف فریتزل، شیطان اتریشی، دختر خود الیزابت را ۲۴ سال در زیرزمینی که زیر خانه‌اش ساخته بود زندانی کرده و او را به عنوان یک برده جنسی مورد آزار و اذیت قرار می‌داد. این مرد از دختر خود صاحب هفت فرزند است. یکی از نوزادان پسر جان باخت و فریتزل بدن او را سوزاند.

عکس بالا (الیزابت)

او که ظاهرا اولین بار زمانی که الیزابت ۱۱ ساله بود به او تجاوز کرده بود، پس از زندانی کردن دخترش در ۱۸ سالگی او را مجبور کرد که برای او و مادرش نامه بنویسد و به دروغ بگوید به یک فرقه پیوسته است.

پلیس در نهایت زمانی متوجه این جنایات شد که یکی از بچه ها که به شدت بیمار شده بود به همراه این مرد شیطان صفت به بیمارستان رفت.

اما بخش‌هایی از کتاب جدید او که در رسانه های اتریشی و آلمانی گزارش شده به نقل از او می‌گوید: «من آدم خوبی هستم» و خود را «یک مرد خانواده مسئولیت پذیر» می‌خواند. او همچنین ادعا می‌کند که صدها نامه دریافت می‌کند که عمدتا از سوی زنانی است که «عاشق» او هستند.

 

محل زندان الیزابت

او که کتاب خود با عنوان «ورطه جوزف اف» را به کمک استرید واگنر وکیل نوشته همچنین ادعا کرده که تعدادی فرزند نامشروع از سفرهای کاری اش به خارج از کشور دارد.

فریتزل ۸۷ ساله می‌گوید نمی‌داند که چرا همسرش رزماری با او قطع رابطه کرده است.

بر اساس گزارش ها فریتزل با یک کارگر جنسی قاتل که او را «آدم خوب و مفیدی» توصیف می‌کند رابطه دوستانه‌ای دارد زیرا این مرد به‌طور منظم برایش آشپزی می‌کند. اما اضافه کرده که نمی‌تواند زیاد غذا بخورد چون نمی‌خواهد چاق بشود.

فریتزل که به اتهامات متعددی محکوم شده در مارس ۲۰۰۹ به تمام اتهامات خود اعتراف کرد و در مرکز بیماران روانی به حبس ابد محکوم شد زیرا یک روان‌پزشک تشخیص داد که او به اختلال شخصیت و اختلال جنسی مبتلاست.

اخبار مرتبط:
برد الکترونیکی لوازم خانگی چه کاری انجام می دهد؟
برد الکترونیکی لوازم خانگی چه کاری انجام می دهد؟

برد الکترونیکی لوازم خانگی یک مدار الکترونیکی است که به عنوان مغز یا سیستم کنترلی در دستگاه‌های خانگی استفاده می‌شود. این بردها شامل مجموعه‌ای از قطعات الکترونیکی مانند تراشه‌ها، مقاومت‌ها، خازن‌ها، ترانزیستورها و سایر اجزا هستند که برای انجام وظایف مشخصی در دستگاه‌های خانگی به کار می‌روند.

حسین الله‌کرم: در دوره میرحسین موسوی مساوات حاکم بود
حسین الله‌کرم: در دوره میرحسین موسوی مساوات حاکم بود

حسین الله‌کرم، دبیرکل حزب رزما گفت: اصلاح‌طلبان مدتی به ما می‌گفتند چماقدار و کف خیابانی، در حالیکه خودشان از سفارت آمریکا بالا رفتند و بعد گفتند اشتباه کردیم. البته که کف خیابانی بودن برای ما افتخار است.

عضویت ایران از انجمن بین‌المللی اعتباربخشی (IAF) لغو شد / دستآورد جدید دولتِ رئیسی
عضویت ایران از انجمن بین‌المللی اعتباربخشی (IAF) لغو شد / دستآورد جدید دولتِ رئیسی

بعد از ۱۲ سال عضویت مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران (NACI) در انجمن بین‌المللی اعتباربخشی (IAF) از ۲۵ بهمن لغو شد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است