بازیگر «اخراجی ها» رییس فرهنگسرای نیاوران شد

به گزارش مدارا، محمود شالویی، سرپرست معاونت امور هنری در حکم انتصاب ابوالفضل همراه به عنوان رئیس جدید فرهنگسرای نیاوران نوشته است: «با عنایت به تجربه پربار هنری، سوابق ارزشمند مدیریتی و شناختی که از حسن همراهی و همکاری صمیمانه جنابعالی با جامعه هنری سراغ دارم، به موجب این حکم به عنوان مشاور اینجانب و رییس […]

به گزارش مدارا، محمود شالویی، سرپرست معاونت امور هنری در حکم انتصاب ابوالفضل همراه به عنوان رئیس جدید فرهنگسرای نیاوران نوشته است: «با عنایت به تجربه پربار هنری، سوابق ارزشمند مدیریتی و شناختی که از حسن همراهی و همکاری صمیمانه جنابعالی با جامعه هنری سراغ دارم، به موجب این حکم به عنوان مشاور اینجانب و رییس فرهنگسرای نیاوران منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند قادر متعال ضمن بهره گیری از نیروی انسانی کاردان و تجارب هنرمندان ارجمند، امکانات و منابع در اختیار را در جهت برنامه ریزی اصولی و هدفمند به منظور انجام وظایف محوله، بویژه برنامه‌های بین المللی در حوزه‌های متنوع هنری برای معرفی هنر اصیل ایرانی اسلامی به کار گیرید.»

ابوالفضل همراه متولد ۱۳۵۵ در نیشابور و فارغ التحصیل نمایش از دانشکده هنر‌های زیبا در زمینه بازیگری، کارگردانی و نویسندگی تئاتر، سینما و تلویزیون فعالیت دارد. 

او در سال ۱۳۸۰ شمسی به عنوان دستیار کارگردان در سریال از میان مردم فعالیت داشت؛ سپس مدتی نیز مدیریت تولید چند پروژه را برعهده گرفت. ابوالفضل همراه پس از چند سال فعالیت در پشت صحنه، با فیلم سینمایی اخراجی ها در سال ۱۳۸۵ شمسی در نقش عباس به کارگردانی مسعود ده نمکی وارد عرصه حرفه ای بازیگری شد. او در سال ۱۳۸۴ شمسی، تجربه ای کوتاه و نیمه حرفه ای را با سریال چه کسی به سرهنگ شلیک کرد بدست آورد؛ وی در سال ۱۳۸۶ شمسی و به صورت حرفه ای با سریال سلام وارد دنیای تلویزیون شد.

رئیس مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی و برگزاری و داوری جشنواره‌های فرهنگی، هنری تئاتر، فیلم، رسانه‌های دیجیتال و نشریات از جمله سوابق همراه است.