^Top
کد خبر : 179739

وقتی کیهان بودجه ۱۴۰۱ را هم به روحانی ربط می دهد

کیهان با اشاره به مطلب مندرج در یک سایت که افزایش مالیات را دست کردن در جیب مردم دانسته است نوشت: اولویت و بنای دولت بر مالیات گرفتن از پردرآمدها، سوداگری‌ها و درآمدهای غیرمولد (با مالیات صفر)، و مهار اقتصاد زیرزمینی ۴۵۰ هزار میلیارد تومانی است که حتی یک ریال مالیات هم نمی‌پردازند اما با تحرکات خود، آرامش و ثبات بازار را به هم می‌ریزند و موجب می‌شوند کالاها و خدمات با قیمتی گران‌تر در اختیار مردم قرار بگیرند.

http://modara.ir/wp-content/uploads/2019/02/کیهان.jpg

به گزارش مدارا،کیهان با اشاره به مطلب مندرج در یک سایت که افزایش مالیات را دست کردن در جیب مردم دانسته است نوشت: اولویت و بنای دولت بر مالیات گرفتن از پردرآمدها، سوداگری‌ها و درآمدهای غیرمولد (با مالیات صفر)، و مهار اقتصاد زیرزمینی ۴۵۰ هزار میلیارد تومانی است که حتی یک ریال مالیات هم نمی‌پردازند اما با تحرکات خود، آرامش و ثبات بازار را به هم می‌ریزند و موجب می‌شوند کالاها و خدمات با قیمتی گران‌تر در اختیار مردم قرار بگیرند.

 ادعای دست کردن دولت در جیب مردم  هم درست نیست.است.دولت گذشته به انحاء مختلف و به اعتبار بی‌انضباطی مالی، ریخت و پاش‌ و سوءمصرف منابع، هزینه‌های هنگفتی را به مردم تحمیل کرد و پس از آن هم که در اثر آرزواندیشی و هزینه کرد بدون سقف دچار کسری بودجه چندصد هزار میلیاردی شد. عملا با شگردهای مختلف سراغ جیب مردم رفت.

منبع : روزنامه کیهان

آخرین اخبار
پربازدید ترین ها