^Top
کد خبر : 169279

نماینده مجلس: آقای اردوغان! ایران، مکزیک نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس خواستار رسیدگی هر چه سریعتر وزارتخانه‌های خارجه و کشور به حصارکشی ترکیه در اطراف مرزهای ایران شد که با مشورت رژیم صهیونیستی انجام می‌شود.

http://modara.ir/wp-content/uploads/2021/07/4585332.jpg

به گزارش سایت خبری مدارا؛ محمود احمدی بیغش در جلسه علنی امروز (دوشنبه، 4 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با بیان اینکه حوادث تلخ خوزستان، بی‌کفایتی محض دولت تن ‌پرور را نشان می‌دهد و حاکی از ناکامی‌های تعمدی است، گفت: حجم سنگین سلاح‌های جنگی غیرمجاز در استان باید هر چه سریعتر جمع‌آوری شود تا استان گرفتار رسوخ‌های امنیتی نشود.


نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی در ادامه با انتقاد از هوسبازی‌های اردوغان در مرزهای شرقی ترکیه که پایانی ندارد، عنوان کرد: حصارکشی صورت گرفته با مشورت رژیم صهیونیستی بوده و به نظر می‌رسد وزارتخانه‌های کشور و امور خارجه در این موضوع غفلت کرده‌اند چرا که تعرضاتی به مرض صورت گرفته و همچنین طالبان در افغانستان از سوی آنها تجهیز می‌شوند لذا باید برای مرزهای کشور خود به اردوغان تذکر داده شود تا اردوغان بداند ایران مکزیک نبوده و ترکیه آمریکا نیست.


وی در ادامه خطاب به آیت‌الله رئیسی بیان کرد: امیدواریم شاهد پوست‌اندازی در کابینه نوگرای دولت آینده باشیم و تحرکات دولت جدید خشم مردم را کاهش دهد.


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان خاطر نشان کرد: حسن روحانی تمام شد اما جریان فکری خبیث آنها پایان ندارد لذا تا  20 روز آینده نیز مردم باید هوشیار باشند.

منبع : خانه ملت

آخرین اخبار
پربازدید ترین ها