^Top
کد خبر : 169224

عضو فراکسیون مدیریت شهری مجلس در گفتگو با مدارا:

دستگاه‌های نظارتی برای شفافیت در رزومه گزینه های شهرداری تهران به میدان بیایند/ شائبه ابهام اقتصادی شاخص پاکدستی و انقلابی گری در شورا را زیر سوال می‌برد

عضو فراکسیون مدیریت شهری مجلس با تاکید براینکه دستگاه‌های نظارتی برای شفافیت در رزومه گزینه های شهرداری تهران به میدان بیایند، گفت: اعضای شورای شهر دنبال این است افرادی که روی کار می‌آیند ضمن داشتن تخصص مدیریت شهری ، افرادی پاکدست و انقلابی باشند.

http://modara.ir/wp-content/uploads/2020/04/57491870.jpg
احمد دنیامالی،نماینده مردم بندر انزلی در مجلس در گفت و گو با خبرنگار سایت خبری مدارا در رابطه با رزومه مبهم اقتصادی برخی از منتخبان شورای شهر، گفت: دستگاه‌های نظارتی حداقل در سطح شورای استان تهران، بررسی هایی را در خصوص رزومه منتخبین انجام می‌دهند؛ بنابراین در این خصوص نگرانی وجود ندارد. چراکه طبیعتا علیه افرادی که در دستگاه‌های اجرایی مشغول به فعالیت هستند، ادعاهایی مطرح می‌شود اما اینکه این مباحث مستند باشد یا نه، دستگاه‌های نظارتی برای شفافیت آنها به شورا کمک خواهند کرد.

عضو فراکسیون مدیریت شهری مجلس با اشاره به ضرورت جلوگیری از بروز فساد در دستگاه‌های اجرایی، اظهار داشت: هر دستگاهی که اختیارات افراد را بی حد و حصر قرار دهد، امکان بروز این تخلفات بسیار خواهد بود؛ مثلا باید موارد مربوط به ارائه تخفیف به معاونین و یا شهرداران هر منطقه را به حداقل رساند و یا باید شورایی وجود داشته باشد که ارائه این تخفیفات را به بخش‌های مختلف تصویب کند؛ بنابراین هر چه اختیارات افراد را در حوزه ارائه تخفیفات از بین ببریم، زمینه برای بروز تخلف هم از بین خواهد رفت و شورا می‌تواند این کار را انجام دهد چراکه در درون شوراها این اتفاق رخ می‎‌دهد که این اعداد و ارقام را برای افراد، متفاوت در نظر می‌گیرند.

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شائبه ابهام اقتصادی در رزومه برخی گزینه ها، شاخص پاکدستی و انقلابی گری در شورا را زیر سوال می‌برد، افزود: اما اعضای شورای شهر دنبال این است افرادی که روی کار می‌آیند ضمن داشتن تخصص، افرادی پاکدست و انقلابی باشند. منبع : سایت خبری مدارا

آخرین اخبار
پربازدید ترین ها