کد خبر : 168870

در گفتگو با مدارا مطرح شد:

نماینده مجلس: تهران شهرداري انقلابي با رزومه شفاف اقتصادي مي خواهد

عضو فراكسيون انقلاب اسلامي گفت: شهردار تهران باید در جبهه نیروهای انقلابی باشد یعنی اینکه براساس رزومه و فعالیت او معیار انقلابی بودنش تایید شود نه اینکه فقط خود فرد اعلام کند انقلابی است، همچنین مدیر آینده تهران باید کارنامه ای شفاف و مشخص داشته باشد.

http://modara.ir/wp-content/uploads/2020/12/9a47fab6-85fc-4d27-8569-c3b1abb7f8a4.jpeg
اقبال شاکری،نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس در گفت و گو با خبرنگار سایت خبری مدارا گفت: اولین ویژگی به شهردار آینده این است که او در جبهه انقلاب باشد یعنی باید سابقه انقلابی داشته و در جبهه انقلاب فردی شناخته شده باشد.

وی افزود: فرد منتخب اعضای شورای ششم شهر تهران به عنوان شهردار آينده تهران باید فردی باشد که تیمی از نیروهای قوی و کارامد و انقلابی او را همراهی کنند و او بتواند افراد پاکدست و معتمد در بدنه شهرداری به خدمت بگیرد قطعا شهروندان به این دستگاه اجرایی و خدماتی اعتماد خواهند کرد.

عضو فراكسيون انقلاب اسلامي با بیان اینکه شهردار آینده تهران بهتر است دارای سابقه مدیریت شهری باشد، گفت: اگر شهردار آینده تهران در حوزه مديريت شهری سابقه و آشنایی داشته باشد درواقع یک امتیاز مثبت در مقابل دیگر گزینه ها محسوب می شود. بنابراین شهردار آینده با داشتن این ویژگی ها می تواند پاسخگوی انتظارات مردم و شهروندان باشد.

شاکری با اشاره به اینکه منتخبان با انتخاب یک شهردار از جبهه انقلاب که دارای سابقه مدیریت شهری باشد، تصریح کرد: درواقع اعضا می توانند فقط از این طریق می توانند کارامدی نیروهای انقلابی را به مردم نشان داد. باید توجه داشت اینکه فرد بیان کند من انقلابی هستم نباید معیار قرار داد بلکه باید به کارنامه او نگاه کرد اگر فاقد کارنامه و یا کار انقلابی باشد نمی تواند شهردار آینده تهران باشد.

وی در پایان گفت: شهردار آینده پایتخت باید فردی شجاع، ریسک پذیر و خطرپذیر باشد. شرایط و معضلات شهر تهران می طلبد فردی انقلابی با کارنامه و رزومه شفاف و مشخص مدیریت آن را بر عهده بگیرد. منبع : سایت خبری مدارا

آخرین اخبار
پربازدید ترین ها