وقایع سال ۸۸ به روایت تاجزاده و زاکانی

دومین مناظره میان مصطفی تاجزاده و علیرضا زاکانی بر سر مسائل انتخاباتی سال ۱۳۸۸ و وقایع بعد از آن آغاز شد. به گزارش سایت خبری مدآرا: بعد از ظهر امروز، (چهارشنبه) دومین مناظره از سه مناظره میان تاجزاده معاون اسبق سیاسی وزارت کشور دو دولت اصلاحات و علیرضا زاکانی نماینده اسبق بسیج دانشجویی و نماینده سابق […]

دومین مناظره میان مصطفی تاجزاده و علیرضا زاکانی بر سر مسائل انتخاباتی سال ۱۳۸۸ و وقایع بعد از آن آغاز شد.


به گزارش سایت خبری مدآرا: بعد از ظهر امروز، (چهارشنبه) دومین مناظره از سه مناظره میان تاجزاده معاون اسبق سیاسی وزارت کشور دو دولت اصلاحات و علیرضا زاکانی نماینده اسبق بسیج دانشجویی و نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با محوریت موضوعات مربوط به انتخابات سال ۱۳۸۸ و وقایع پس از آن آغاز شد.

هفته گذشته نیز  این دو فعال سیاسی  در ارتباط با موضوع کوی دانشگاه در سال‌های ۱۳۷۸ و ۱۳۸۸ در حضور اصحاب رسانه مناظره‌ایی ۵ ساعته داشتند.

مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی محل برگزاری این مناظره است. در موزه شهدای هفتم تیر درست جایی میان سردیس‌ها، تابلوها و یادگاری‌های شهدای حادثه ترور صندلی‌هایی روبه روی میز و صندلی محل استقرار مناظره کنندگان چیده شده است.

عکس‌هایی از امام خمینی(ره)، آیت‌الله خامنه‌ای، شهید مطهری، شهید چمران، آیت الله طالاقانی و شهید رجایی در اطراف صندلی های سالن به روی دیوار به چشم‌ می خورد.

بیش از یک ساعت زودتر از آغاز زمان مناظره فیلمبرداران و تصویربرداران آنلاین برای چک کردن شرایط نور و برق وسایل وارد سالن شدند.

پس از خبرنگاران، اول زاکانی و به فاصله دو الی سه دقیقه ای تاجزاده وارد سالن شدند.

طبق قرعه کشی انجام شده آغاز کننده مناظره تاجزاده است و مجری برنامه مناظره پیشین مسئولیت اجرای این مناظره را نیز بر عهده دارد.
ادامه دارد