اکبر عبدی در بیمارستان بستری شد

رئیس بیمارستان شمال آمل گفت: این بازیگر سرشناس صبح امروز به دلیل عارضه بیماری کلیوی ناشی دراورژانس بیمارستان بستری و تحت مراقبت قرار گرفته است. حال عمومی اکبرعبدی که به دلیل فشار خون ناشی از بیماری کلیوی در بیمارستان شمال آمل بستری شد، رضایت بخش گزارش شد. به گزارش سایت خبری مدآرا:  رئیس بیمارستان شمال آمل […]

رئیس بیمارستان شمال آمل گفت: این بازیگر سرشناس صبح امروز به دلیل عارضه بیماری کلیوی ناشی دراورژانس بیمارستان بستری و تحت مراقبت قرار گرفته است.


حال عمومی اکبرعبدی که به دلیل فشار خون ناشی از بیماری کلیوی در بیمارستان شمال آمل بستری شد، رضایت بخش گزارش شد.

به گزارش سایت خبری مدآرا رئیس بیمارستان شمال آمل گفت: این بازیگر سرشناس صبح امروز به دلیل عارضه بیماری کلیوی ناشی دراورژانس بیمارستان بستری و تحت مراقبت قرار گرفته است.

دکتر ابراهیم قاسمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگارایرنا افزود : اگرچه حال عمومی این بازیگر رضایت بخش است ولی برای بررسی بیشتر زیر نظر پزشکان متخصص از اورژانس به بخش داخلی منتقل شده است.
وی ترخیص اکبر عبدی از بیمارستان را منوط به تشخیص پزشکان معالج دانست و اعلام کرد در حال حاضر ایشان تا اطلاع ثانونی باید بستری باشد.

اکبر عبدی زاده چهارم شهریورماه ۱۳۳۹ تهران از بازیگران سرشناسی ایرانی است که در فیلم هایی چون رسوایی، اخراجی ها، آدم برق و چندین فیلم وسریال دیگر ایفای نقش کرد و هم اکنون نیز برنامه دورهمی آقای عبدی را در شبکه تلویزیونی سیمای ایران در دست اجرا دارد./ ایرنا