قطر به دنبال جذب آرسن ونگر

روزنامه سان انگلیس فاش کرد تیم ملی فوتبال قطر به دنبال به خدمت گرفتن آرسن ونگر برای جام جهانی ۲۰۲۲ است. به گزارش مدآرا و به نقل از سان، آرسن ونگر از زمانی که آرسنال را ترک کرده است بدون تیم بوده ولی این مربی تاکید کرده است که بازنشست شده است و در صورت دریافت […]

روزنامه سان انگلیس فاش کرد تیم ملی فوتبال قطر به دنبال به خدمت گرفتن آرسن ونگر برای جام جهانی ۲۰۲۲ است.


به گزارش مدآرا و به نقل از سان، آرسن ونگر از زمانی که آرسنال را ترک کرده است بدون تیم بوده ولی این مربی تاکید کرده است که بازنشست شده است و در صورت دریافت پیشنهادی خوب، به دنیای مربیگری باز خواهد گشت.

این مربی گفته شده است بعد از جام جهانی پیشنهاد تیم ملی فوتبال ژاپن را رد کرده است و اخیرا نیز میلان ایتالیا به دنبال او بوده است. با این حال قطر میزبان جام جهانی ۲۰۲۲ در حالی به دنبال حضور این مربی در کشورشان هستند که ونگر سابقه مربیگری در رده ملی را ندارد ولی قطر امیدوار است برای جام جهانی ۲۰۲۲ این مربی را روی نیمکت خود داشته باشد.

هدایت تیم ملی فوتبال قطر را اخیرا فلیکس سانچس سرمربی سابق تیم بارسلونا B بر عهده دارد. عنابی‌ها بعد از حذف از مرحله گروهی جام خلیج (فارس)، در انتخابی جام جهانی روسیه نیز نتایج خوبی به دست نیاوردند تا نتایج ضعیف این تیم با هدایت این مربی اسپانیایی ادامه داشته باشد.