کد خبر : 303050
انتشار : ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - 09:01
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

بهره‌برداری از شبکه جمع‌آوری، خطوط انتقال و ایستگاه پمپاژ فاضلاب در شش منطقه اصفهان

در آیینی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان، شبکه جمع‌آوری، خطوط انتقال و ایستگاه پمپاژ فاضلاب در شش منطقه اصفهان به بهره‌برداری رسید.

بهره‌برداری از شبکه جمع‌آوری، خطوط انتقال و ایستگاه پمپاژ فاضلاب در شش منطقه اصفهان

به گزارش سایت خبری مدارا؛ مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در آیین بهره‌برداری از شبکه جمع‌آوری، خطوط انتقال و ایستگاه پمپاژ فاضلاب در مناطق روشن دشت، زاینده‌رود، پینارت، کلمه خواران، زوان و جی شیر گفت: این پروژه مطالبه اصلی مردم منطقه جنوب شرق شهر اصفهان در آستانه عید سعید غدیر خم به بهره‌برداری رسید.

به نوشته فارس؛ وی با اشاره به اینکه ۹۷ درصد از جمعیت کلان‌شهر اصفهان از خدمات فاضلاب بهره‌مند هستند، ادامه داد: پروژه‌ای که امروز افتتاح و در مدار خدمت‌رسانی قرار گرفت جمعیتی حدود ۱۰۰ هزار نفر را تحت پوشش قرار می‌دهد.

زینلیان ارزش سرمایه‌گذاری این طرح را بالغ بر سه هزار میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: با تلاش همکاران ما در اداره کل آب و فاضلاب استان اصفهان، با افتتاح این طرح امکان نصب و بهره‌مندی چهار هزار و یک‌صد فقره انشعاب فاضلاب در کلان‌شهر اصفهان فراهم شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان ادامه داد: در دولت خدمتگزار سیزدهم پروژه‌های متوقف شده که سالیان سال از کلنگ‌زنی آنها می‌گذشت با همت رئیس جمهور شهید آیت‌الله رئیسی به سرانجام رسید که این نشان از همدلی بسیار خوب مجموعه دولت در توسعه کشور و افزایش رفاه مردم می‌دهد.

وی با بیان اینکه امیدوارم افتتاح پروژه‌های اساسی ادامه‌دار باشد، گفت: در دولت سیزدهم با تغییر رویکرد و تغییر نگاه با محوریت مردم مسیر خدمت به خوبی باز شد و امیدواریم این مسیر در دولت آینده نیز ادامه‌دار باشد.

زینلیان ادامه داد: در دولت سیزدهم صدها پروژه نیمه‌تمام در حوزه‌های مختلف اعم از محیط زیست، گردشگردی، آب و فاضلاب و … به بهره‌برداری رسید که در حوزه آبفا بهره‌مندی ۵۰ روستا از آب آشامیدنی پایدار قابل‌توجه است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان خاطرنشان کرد: همچنین ۷۰۰ کیلومتر از پروژه انتقال آب دریای عمان به اصفهان لوله‌گذاری شده که یکی از اقدامات مهم استان در دولت سیزدهم است.

اخبار مرتبط:
همواره به لایه‌های زیستی شهر اصفهان بی‌توجهی شده است
همواره به لایه‌های زیستی شهر اصفهان بی‌توجهی شده است

سرپرست هیات باستان‌شناسی «کمرزرین» گفت: لایه‌های زیستی مختلف متعلق به دوره های تاریخی از هزاران سال قبل تا کنون در شهر اصفهان وجود دارد اما همواره به این مساله بی‌توجهی شده است.

بیش از ۷۷ هزار عملیات امدادرسانی توسط فوریت‌های پزشکی اصفهان انجام شد
بیش از ۷۷ هزار عملیات امدادرسانی توسط فوریت‌های پزشکی اصفهان انجام شد

سرپرست اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث اصفهان گفت: کارشناسان اورژانس در سه ماه اول امسال، به ۷۷ هزار و ۲۲۴ ماموریت امدادرسانی اعزام شدند.

بستر خشک زاینده رود در طول ۲۰۰ کیلومتر، منبع تولید گرد و غبار است
بستر خشک زاینده رود در طول ۲۰۰ کیلومتر، منبع تولید گرد و غبار است

رئیس مرکز تحقیقات بیابان‌زدایی و مبارره با گرد و غبار دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان گفت: بستر خشک زاینده رود یکی از منابع تولید گرد و غبار به طول ۲۰۰ کیلومتر از «سد نکوآباد» تا تالاب بین المللی «گاوخونی» است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است