کد خبر : 302465
انتشار : ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - 19:48
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

امام جمعه اهواز: نباید به تنهایی به فرد کاندید نگاه کنیم ، باید به جریان‌های حامی او نیز دقت داشته باشیم

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد نبی موسوی فرد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اهواز در مصلای مهدیه امام خمینی (ره) این شهر با اشاره مطالبات مردم استان خوزستان و ضرورت رسیدگی مسئولان به وضعیت شهر اظهار کرد: برخی از مناطق ما با مشکل فاضلاب و آسفالت و... روبرو هستند؛ بنابراین رسیدگی و رفع این مشکلات از سوی مسئولان ضروری است.

امام جمعه اهواز: نباید به تنهایی به فرد کاندید نگاه کنیم ، باید به جریان‌های حامی او نیز دقت داشته باشیم

به گزارش سایت خبری مدارا؛ حجت الاسلام سیدمحمد نبی موسوی فرد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اهواز در مصلای مهدیه امام خمینی (ره) این شهر با اشاره مطالبات مردم استان خوزستان و ضرورت رسیدگی مسئولان به وضعیت شهر اظهار کرد: برخی از مناطق ما با مشکل فاضلاب و آسفالت و… روبرو هستند؛ بنابراین رسیدگی و رفع این مشکلات از سوی مسئولان ضروری است.

امام جمعه اهواز در بخش دیگری از خطبه های این هفته نماز جمعه با بیان اینکه به منظور مدیریت مصرف برق باید در ساعات تعطیلی ادارات، دستگاه های سرمایشی خاموش باشند گفت: همه شهروندان به سهم خود کولرهای اضافی را خاموش کنند تا کمبود برق نداشته باشیم.

حجت الاسلام موسوی فرد با بیان اینکه به واسطه رای مردم دولت می تواند مسیر توسعه را به درستی ریل گذاری کند افزود: سه سال به صورت شبانه روز در دولت سیزدهم کارشده و باید مدیریت به دست کسانی بیفتد تا بتوانند کشور را به بهترین نحو هدایت کنند.

امام جمعه اهواز با بیان اینکه نباید به تنهایی به فرد کاندید نگاه کنیم بلکه باید به جریان‌های حامی او نیز نگاه کرد و با فکر رای داد.

وی بابیان اینکه رییس جمهور آینده باید نشاط سیاسی را مدیریت کند تا ارزشهای انقلاب درجامعه عمیق شود ادامه داد: دولت آینده باید به گونه ای حرکت اجتماعی ایجاد کند که در جامعه ارزش‌ها مورد توجه قرار گیرد.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد اظهار کرد: رئیس جمهور آینده باید مسئله نظام دیوان سالاری و آسیب‌های جدی آن را حل کند.

امام جمعه اهواز اظهار کرد: باید به دنبال این باشیم تا مدیران جوانان انقلابی در کشور فعالیت کنند.

اخبار مرتبط:
پزشکیان: ایران آماده گفتگو درباره برجام برای احقاق حق است
پزشکیان: ایران آماده گفتگو درباره برجام برای احقاق حق است

رئیس جمهور منتخب گفت: آمریکا بود که ابتدا از برجام خارج شد و سپس شدیدترین تحریم‌ها را علیه ملت ایران اعمال کرد. با این حال جمهوری اسلامی ایران همواره آماده هرگونه گفتگو در این زمینه با ملاحظه همه جوانب جهت احقاق حقوق ملت ایران بوده و هست.

روزنامه کیهان حمایت خود از ترامپ را علنی کرد
روزنامه کیهان حمایت خود از ترامپ را علنی کرد

روزنامه کیهان در شماره امروز خود با انتشار مطلبی به وضوح نشان داد که نامزد محبوب این روزنامه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دونالد ترامپ است.

مراسم تحلیف پزشکیان، عصر سه‌شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد
مراسم تحلیف پزشکیان، عصر سه‌شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد

مجتبی یوسفی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از حضور پنج رئیس جمهور و ۱۰ رئیس مجلس تا امروز در مراسم تحلیف پزشکیان خبر داد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است