کد خبر : 301561
انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - 10:56
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

اقدامات راهگشایی با ایجاد نگرش در میان معلمان اجرا می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: با ایجاد نگرش از میان مدیران و معلمان می‌توان اقدامات راهگشایی را اجرایی کرد و همچنین از ظرفیت مطلوب دانشگاه فرهنگیان نباید غافل شد.

اقدامات راهگشایی با ایجاد نگرش در میان معلمان اجرا می‌شود

به گزارش سایت خبری مدارا؛ احمدرضا ابراهیمی در گردهمایی مدیران کل و معاونان آموزش ابتدایی ادارات کل آموزش و پرورش کشور اظهار داشت: اصفهان مهد تمدن و فرهنگ ایران اسلامی و مقر سه حکومت مقتدر آل بویه، سلجوقیان صفویه است که در جریان انقلاب اسلامی نیز حماسه آفرید چنان‌که در روز ۲۵ آبان ۳۷۰ نفر از فرزندان خود را تشییع کرد.

به نوشته مهر؛ وی افزود: اصفهان شهری است که در گلستان شهدای خود در تخت پولاد ۸ هزار شهید را در آغوش گرفته است و مفاخر بسیاری همچون مرحوم پرورش و مرحوم آیت الله ناصری نیز در این قبرستان مدفون هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان اذعان داشت: استان اصفهان دارای بیش از ۵۷۰۰ شهید دانش‌آموز و بیش از ۳۴۵ شهید معلم است و این، نشان از جایگاه والای ایثار و شهادت در میان مردم این استان دارد.

وی بیان داشت: مهم‌ترین و اصلی‌ترین افرادی که می‌توانند در اجرای برنامه درسی ملی نقش‌آفرین باشند معلمان و مدیران هستند؛ چرا که مدیر می‌تواند تمام ناشدنی‌ها را شدنی و شدنی‌ها را ناشدنی کند و راهکار حل این مسئله، تبیین لایه به لایه راهکارها است.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: با ایجاد نگرش از میان مدیران و معلمان می‌توان اقدامات راهگشایی را اجرایی کرد و همچنین از ظرفیت مطلوب دانشگاه فرهنگیان نباید غافل شد تا برنامه درسی به عنوان یک واحد آموزشی به دانشجو معلمان ارائه شود.

اخبار مرتبط:
کشف موتورسیکلت ۶ میلیاردی قاچاق در اصفهان
کشف موتورسیکلت ۶ میلیاردی قاچاق در اصفهان

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف یک دستگاه موتورسیکلت قاچاق به ارزش ۶ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

۴۰۲ انشعاب غیرمجاز آب در اصفهان جمع آوری شد
۴۰۲ انشعاب غیرمجاز آب در اصفهان جمع آوری شد

مدیر عامل آبفای اصفهان با اشاره به کشف ۴۰۲ فقره انشعاب غیرمجاز آب در این استان طی سه ماهِ امسال،گفت: یکی از عوامل اصلی افت فشار و موانع توزیع عادلانه آب، انشعاب غیرمجاز است.

جریمه ۷ میلیاردی قاچاقچی سیگار در اصفهان
جریمه ۷ میلیاردی قاچاقچی سیگار در اصفهان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان گفت: قاچاقچی سیگار به پرداخت بیش از ۶ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال جریمه در اصفهان محکوم شد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است