کد خبر : 301508
انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - 14:42
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

خاندوزی:

تربیت سیاست پژوهان جوان با دعوت از دانشجویان در دستور کار است

وزیر اقتصاد و امور داریی گفت: در مدرسه سیاست‌گذاری تلاش می‌کنیم از دانشگاه‌های مختلف دعوت کنیم تا سیاست‌پژوهان جوان با مسائل تصمیم گیرنده آشنا و تربیت شوند.

تربیت سیاست پژوهان جوان با دعوت از دانشجویان در دستور کار است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ احسان خاندوزی در نشست با فعالان اندیشکده حکمرانی دانشکده اقتصاد دانشگاه اصفهان با اشاره به تربیت سیاست پژوهان جوان در کشور اظهار کرد: در راستای اجرای این طرح از دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌های معتبر کشور دعوت می‌شود.

به نوشته مهر؛ وی افزود: در مدرسه سیاست‌گذاری تلاش می‌کنیم از دانشگاه‌های مختلف دعوت کنیم تا سیاست‌پژوهان جوان، با مسائل تصمیم گیرنده آشنا شوند و در محیط رفت و آمد کنند و این اعضا با برقراری ارتباط با کارشناسان مختلف، بندهای سیاستگذاری را از نزدیک لمس می‌کنند.

وزیر امور اقتصاد و دارایی با اشاره به اینکه در مسیر اصلاح نظام اقتصادی کشور برای رفع ناترازی‌های اصلی که اقتصاد ایران را متوقف کرده و به گروگان گرفته است، گفت: باید به یک فهم و انتخاب مشخص برسیم که سیاست گذار بتواند آن را در شروع برنامه خود قرار دهد.

وی ادامه داد: برای نزدیک شدن پیشنهادات این سیاست گذاران جوان بمنظور، سیاستگذاری در موضوعات مختلف کشور بعضاً در مجموعه‌های زیر مجموعه وزارتخانه حتی مشغول بکارشده‌اند.

خاندوزی معتقد است که با همکاری دولت و دانشگاه می‌توان پاسخی در سطح ملی برای اقتصاد کشور داشت و مسیری را برای اقتصاد کشور در نظر گرفت و در ادامه گفت: از ظرفیت‌های اندیشکده حکمرانی دانشگاه اصفهان می‌توان بهره برداری لازم را برد و در تلاش هستیم که فعال‌تر از گذشته گام برداریم.

اخبار مرتبط:
کشف موتورسیکلت ۶ میلیاردی قاچاق در اصفهان
کشف موتورسیکلت ۶ میلیاردی قاچاق در اصفهان

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف یک دستگاه موتورسیکلت قاچاق به ارزش ۶ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

۴۰۲ انشعاب غیرمجاز آب در اصفهان جمع آوری شد
۴۰۲ انشعاب غیرمجاز آب در اصفهان جمع آوری شد

مدیر عامل آبفای اصفهان با اشاره به کشف ۴۰۲ فقره انشعاب غیرمجاز آب در این استان طی سه ماهِ امسال،گفت: یکی از عوامل اصلی افت فشار و موانع توزیع عادلانه آب، انشعاب غیرمجاز است.

جریمه ۷ میلیاردی قاچاقچی سیگار در اصفهان
جریمه ۷ میلیاردی قاچاقچی سیگار در اصفهان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان گفت: قاچاقچی سیگار به پرداخت بیش از ۶ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال جریمه در اصفهان محکوم شد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است