کد خبر : 301486
انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - 13:58
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

فرماندار اصفهان:

قرارگاه تبلیغ انتخابات باید تقویت شود

فرماندار اصفهان گفت: قرارگاه تبلیغ انتخابات باید تقویت شود از موازی کاری در حوزه محتوا بپرهیزیم و با همکاری یکدیگر تبادل محتوا صورت پذیرد.

قرارگاه تبلیغ انتخابات باید تقویت شود

به گزارش سایت خبری مدارا؛ محمدعلی احمدی ظهر چهارشنبه در جلسه کمیته مشارکت همگانی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان، با تأکید بر اینکه ما باید از تجربیات گذشته به خوبی بهره بگیریم و برای بعضی از موضوعات عملیاتی تأثیرگذار با یکدیگر هماهنگ باشیم، اظهار داشت: ما باید در حوزه‌های تبلیغ، تبیین، بصیرت افزایی، رسانه و فضای مجازی با یکدیگر هماهنگی عملیاتی داشته باشیم.

به نوشته مهر؛ وی با بیان اینکه بنا به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، یکی از موضوعاتی که باید به آن بیشتر بپردازیم این است که جلوتر از دشمن حرکت کنیم، افزود: دشمنان می‌دانند که ما قصد داریم از شهادت، خدمات، دستاوردها و رویکردهای شهید آیت الله رئیسی در جهت ادامه آن مسیر بهره بگیریم، از این رو طرح‌های عملیاتی باید ارائه شود که منجر به مشارکت توأم با بصیرت افزایی شود.

وی با اشاره به ظرفیت‌های خوب موجود در مناطق و ضرورت بهره‌گیری از این ظرفیت‌ها، خاطرنشان کرد: همگرایی و هم افزایی در برنامه‌ها باعث مشارکت حداکثری در انتخابات خواهد شد.

فرماندار اصفهان افزود: کمیته مشارکت در مناطق با استفاده از ظرفیت‌های خوب موجود در هر منطقه نسبت به افزایش مشارکت در انتخابات اقدام کنند.

احمدی بر لزوم تقویت قرارگاه تبلیغ تأکید کرد و گفت: از موازی کاری در حوزه محتوا بپرهیزیم و با همکاری یکدیگر تبادل محتوا صورت پذیرد.

وی با اشاره به اهمیت مسابقه روایت خدمت و بصیرت افزایی در ادارات، افزود: دستگاه‌های اجرایی نسبت به برگزاری مسابقه روایت خدمت و جلسات بصیرتی با اقشار و مخاطبین مربوطه اقدام نمایند که این مهم در مشارکت حداکثری در انتخابات مؤثر خواهد بود.
فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از مسائل اصلی ما مسائل محله محوری است که در این راستا، مجموعه معاونین فرهنگی شهرداری و مجموعه بسیج و کانون فرهنگی مساجد باید با یکدیگر هم افزا شوند.

وی با تأکید بر لزوم توجه به اقشار مختلف جامعه و اولویت‌های موجود در این حوزه، افزود: برنامه‌ریزی و جلسات کارگروه ویژه‌ای با همکاری نهادها و مجموعه‌های مردمی مرتبط در حوزه زنان و حتی دیگر اقشار جامعه با حضور دستگاه‌های متولی صورت پذیرد.
احمدی در خصوص رأی اولی‌ها نیز اظهار داشت: موضوع رأی اولی‌ها، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و قابلیت بهره برداری رسانه‌ای دارد و باید برنامه‌ریزی لازم در این راستا برای قبل و روز انتخابات انجام شود همچنین نشستی با راویان، مبلغین و سخنرانان انجام و هماهنگی‌های لازم انجام شود.

اخبار مرتبط:
کشف موتورسیکلت ۶ میلیاردی قاچاق در اصفهان
کشف موتورسیکلت ۶ میلیاردی قاچاق در اصفهان

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف یک دستگاه موتورسیکلت قاچاق به ارزش ۶ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

۴۰۲ انشعاب غیرمجاز آب در اصفهان جمع آوری شد
۴۰۲ انشعاب غیرمجاز آب در اصفهان جمع آوری شد

مدیر عامل آبفای اصفهان با اشاره به کشف ۴۰۲ فقره انشعاب غیرمجاز آب در این استان طی سه ماهِ امسال،گفت: یکی از عوامل اصلی افت فشار و موانع توزیع عادلانه آب، انشعاب غیرمجاز است.

جریمه ۷ میلیاردی قاچاقچی سیگار در اصفهان
جریمه ۷ میلیاردی قاچاقچی سیگار در اصفهان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان گفت: قاچاقچی سیگار به پرداخت بیش از ۶ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال جریمه در اصفهان محکوم شد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است