کد خبر : 280560
انتشار : ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - 11:22
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

رائفی‌پور مدعی شده اسناد رشوه ۱۴۰ سکه‌ای نماینده مجلس را به قوه قضائیه می‌دهد

در شرایطی که به نظر می‌رسد، نمایندگان طیف نواصولگرا با استفاده از ادبیات حقوقی و تند، تلاش می‌کردند رائفی‌پور را وادار به عقب‌نشینی کنند، پیگیری‌ها از یکی از نزدیکان دفتر رائفی‌پور نشان می‌دهد، مرد همه‌چیزدان دایره اصولگرایی! خطاب به نزدیکانش اعلام کرده، اسناد و مدارک این تخلفات و مفاسد را در اختیار دارد و در صورت نیاز حاضر است اسناد این رشوه را به مقامات قضایی ارایه کند.

رائفی‌پور مدعی شده اسناد رشوه ۱۴۰ سکه‌ای نماینده مجلس را به قوه قضائیه می‌دهد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ اعتماد نوشت: با اشاره به اظهارات اخیر علی‌اکبر رائفی‌پور مبنی بر رشوه ۱۴۰ سکه‌ای یکی از نمایندگان مجلس برای متنفی کردن یک طرح تحقیق تفحص خبر داده که «مرد همه چیزدان اصولگرا» خطاب به نزدیکانش اعلام کرده اسناد و مدارک تخلفات را به مقامات قضایی بدهند.

در شرایطی که به نظر می‌رسد، نمایندگان طیف نواصولگرا با استفاده از ادبیات حقوقی و تند، تلاش می‌کردند رائفی‌پور را وادار به عقب‌نشینی کنند، پیگیری‌ها از یکی از نزدیکان دفتر رائفی‌پور نشان می‌دهد، مرد همه‌چیزدان دایره اصولگرایی! خطاب به نزدیکانش اعلام کرده، اسناد و مدارک این تخلفات و مفاسد را در اختیار دارد و در صورت نیاز حاضر است اسناد این رشوه را به مقامات قضایی ارایه کند. باید دید پرده‌های نهایی این رویارویی میان طیف‌های مختلف اصولگرایی چه خواهد شد؟

گروه‌هایی که قرار بود با تشکیل حاکمیت یکدست به جای برخوردهای سیاسی و جناحی بر سر قدرت، تلاش خود را معطوف تحقق توسعه و پیشرفت کشور کنند، اما به اندازه‌ای بر سر تکه‌های کیک قدرت دچار تنازع و درگیری شده‌اند که روزی نیست پرونده تازه‌ای از تخلفات هم را رو نکنند. یک روز ماجرای سیسمونی‌گیت رو می‌شود. روز دیگر ماجرای تخلفات اوقاف. یک پرونده شاسی بلندگیت‌ها را رو می‌کند و برهه دیگر رسوایی سکه‌گیت و رشوه ۱۴۰سکه توسط یک نماینده تایید صلاحیت شده. در این میان واقعیتی که کمتر کسی به آن توجه می‌کند، منافع مردمی است که کمر آنها این روزها زیر بار گرانی‌ها و نوسانات قیمتی بازارها خم شده است.

اخبار مرتبط:
رئیس صداوسیما: ظریف امشب میهمان تلویزیون است
رئیس صداوسیما: ظریف امشب میهمان تلویزیون است

پیمان جبلی رئیس سازمان صداوسیما گفت: محمد جواد ظریف رئیس شورای راهبردی دولت چهاردهم امشب میهمان تلویزیون است.

عضو شورای شهر: عموم مَردم تهران عملکرد زاکانی را قبول ندارد
عضو شورای شهر: عموم مَردم تهران عملکرد زاکانی را قبول ندارد

مهدی عباسی، عضو شورای شهر تهران، درباره احتمال برکناری شهردار توسط اعضا شورا گفت: در ساختار قانونی کشور، به گونه‌ای پیش‌بینی شده که امور مدیریت شهری به اعضا شورای شهر که نمایندگان مردم هستند، واگذار شود. در حال حاضر آقای زاکانی که نماینده مردم نیست، خانم سلیمانی نماینده مردم است. در تهران نیز اعضا شورا طبق قانون وظیفه دارند که مصوبه‌های مرتبط با شهر را تصویب کنند و برعملکرد شهردار و شهرداری نظارت کنند. در نتیجه نظارت بر عملکرد شهردار و شهرداری، یک حق قانونی اعضا شوراست.

مجوز هیات کرجی لغو شد/ فرمانده نیروی انتظامی البرز: دختران بی حجاب در دسته عزاداری شناسایی و احضار شده اند
مجوز هیات کرجی لغو شد/ فرمانده نیروی انتظامی البرز: دختران بی حجاب در دسته عزاداری شناسایی و احضار شده اند

فرمانده انتظامی استان البرز از «شناسایی و احضار» دختران بی حجاب در یک مراسم عزاداری روز عاشورا خبر داد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است