کد خبر : 274242
انتشار : ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - 09:45
دسته‌بندی : بین الملل
چاپ

کتائب حزب‌الله عراق آمریکا را تهدید کرد

مسؤل امنیتی کتائب حزب‌الله عراق گفت که هر حماقتی از سوی آمریکا با واکنش دوچندان و گسترش عملیات روبه‌رو خواهد شد.

کتائب حزب‌الله عراق آمریکا را تهدید کرد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ ایسنا نوشت: مسؤل امنیتی کتائب حزب‌الله عراق گفت که هر حماقتی از سوی آمریکا با واکنش دوچندان و گسترش عملیات روبه‌رو خواهد شد.

ابوعلی العسکری مسؤل امنیتی کتائب حزب‌الله عراق عملیات قهرمانانه و دلگرم‌کننده را به مجاهدان مقاومت اسلامی عراق تبریک گفت و افزود: این در حالی است که برخی از ترس موقعیت‌شان که به بقای اشغالگران مرتبط است، از آن هراس دارند.

مسؤل امنیتی کتائب حزب‌الله عراق افزود: عملیات جهادی تا اخراج آخرین سرباز از خاک عراق ادامه دارد و اگر دولت خواهان مذاکره برای اخراج آن‌هاست، با این‌که قطعا می‌دانیم دروغی دیگر از دروغ‌های آمریکاست، اما در عین حال مانعی برای مذاکره نداریم.

وی ادامه داد: تأکید می‌کنیم هر حماقتی از سوی آمریکا با واکنش دوچندان ما و گسترش عملیات روبه‌رو خواهد شد و مواضع ترسوها ما را از انجام وظایف دینی و ملی باز نمی‌دارد.

ابوعلی العسکری تصریح کرد: سفارت آمریکا همچنان پایگاهی برای مدیریت عملیات نظامی و امنیتی و لانه جاسوسی است و برخی عزّتشان را در کوتاه آمدن می‌دانند و آن را هیأت دیپلماتیک می‌نامند و حمایت از آن را الزام‌آور تلقی می‌کنند.

اخبار مرتبط:
اسرائیل: برخی کشورهای عربی خواستار نابودی حماس هستند
اسرائیل: برخی کشورهای عربی خواستار نابودی حماس هستند

«الی کوهن» وزیر کابینه اسرائیل گفت که کشورهای عربی همجوار با اسرائیل از نابودی حماس حمایت می‌کنند اما آن را اعلام نمی‌کنند. وی در سخنانی تاکید کرد که پس از حمله ۷اکتبر (۱۵مهر) تشکیل دولت فلسطینی محال خواهد بود

طالبان درخواست «تماس تلفنی» دختران با رسانه‌ها را ممنوع اعلام کرد
طالبان درخواست «تماس تلفنی» دختران با رسانه‌ها را ممنوع اعلام کرد

مسئولان محلی طالبان در ولایت خوست در شرق افغانستان به رسانه‌ها اعلام کرده است که «هر نوع تماس تلفنی دختران با رادیوها و تلویزیوهای این ولایت» ممنوع است و متخلفان با پیگرد مواجه خواهند شد.

همسر ابوبکر البغدادی: رهبر داعش بیشتر به ایدئولوژی «اخوان‌المسلمین» تمایل داشت
همسر ابوبکر البغدادی: رهبر داعش بیشتر به ایدئولوژی «اخوان‌المسلمین» تمایل داشت

اسما درباره تاثیر افکار افراطی بر ابوبکر البغدادی گفت: او بیشتر به ایدئولوژی «اخوان‌المسلمین» تمایل داشت و «جبهه النصره» را به «خیانت و کفر» و «القاعده» را به ارتداد و گمراهی متهم می‌کرد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است