کد خبر : 271597
انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - 23:47
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

تخلفات انتخاباتی گزارش شده در اصفهان در دست بررسی است

رئیس کل دادگستری استان اصفهان با اشاره به وصول تعدادی گزارش از تخلفات انتخاباتی گفت: درستی یا نادرستی موارد گزارش شده در دست بررسی دقیق است.

تخلفات انتخاباتی گزارش شده در اصفهان در دست بررسی است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ حجت‌الاسلام والمسلمین اسدالله جعفری روز دوشنبه در چهارمین نشست ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی در دادگستری اصفهان افزود: این گزارش‌ها در کمیته‌های زیرمجموعه بطور دقیق بررسی می‌شود و در صورت صحت، اقدام قانونی در ۲ بخش ارسال گزارش به ستاد انتخابات و در صورت رسیدن به حدِ جُرم، پیگیری قانونی توسط مرجع قضائی انجام خواهد شد.

به نوشته مهر؛ وی تصریح کرد: هماهنگی بین هیأت نظارت بر انتخابات، ستاد انتخابات و مراجع مرتبط با استعلامات از جمله نهادهای قضائی، اطلاعاتی، انتظامی و امنیتی در استان مطلوب است.

رئیس ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی اصفهان با بیان اینکه همه اعضا با تلاش جهادی در حال انجام وظایف قانونی خود در زمینه انتخابات هستند، گفت: هدف همه دست‌اندرکاران از برگزاری هرچه بهتر و باشکوه‌تر انتخابات، اعتلای نظام جمهوری اسلامی است زیرا انتخابات مظهر جمهوریت نظام است که مردم در رأس آن قرار دارند.

وی قانون را معیار پیگیری در ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی عنوان کرد و گفت: همه مسؤولان دست اندرکار و داوطلبان انتخابات باید خود را مُلزم به رعایت قانون کنند و در صورت وقوع تخلف، مراجع نظارتی ضمن رسیدگی، اقدام لازم را انجام خواهند داد.

حجت‌الاسلام جعفری اظهار امیدواری کرد که با انسجام و هماهنگی بین نهادهای نظارتی و اجرایی و رعایت قانون و اخلاق توسط داوطلبان و هواداران آنها، انتخابات پیش رو، با سلامت و پرشور برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط:
آلودگی هوای اصفهان ۵۰ درصد بیشتر از سال گذشته است
آلودگی هوای اصفهان ۵۰ درصد بیشتر از سال گذشته است

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه آلودگی هوا امسال ۵۰ درصد بیشتر از سال گذشته بود، گفت: میانگین شاخص آلودگی هوا در این مدت بین ۱۶۲ تا ۱۶۵ بوده است بوده و حتی بعضی از ایستگاه‌ها شاخص آلودگی هوا تا ۲۲۰ نیز رفت.

۳ واحد صنفی متخلف در اصفهان پلمب شدند
۳ واحد صنفی متخلف در اصفهان پلمب شدند

رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از پلمب 3 واحد صنفی لباس در شهر اصفهان به علت تخلفات صنفی، توسط مأموران پلیس اطلاعات و امنیت استان خبر داد.

نیروگاه اصفهان بدون سوخت مازوت فعال است
نیروگاه اصفهان بدون سوخت مازوت فعال است

مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق اصفهان استفاده از سوخت مازوت در نیروگاه اسلام آباد را تکذیب کرد.‌

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است