کد خبر : 271359
انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - 20:23
دسته‌بندی : اجتماعی، برگزیده ها
چاپ

یکی از دانشجویان پردیس کیش: فکر می‌کردیم با کلاه فارغ‌التحصیلی مشکلی وجود نداشته باشد

یکی از دانشجویان دانشگاه پردیش شریف گفت: اینطور نبود که بچه‌ها از اول مقنعه داشته باشند، راستش واقعیت این است که برای خیلی‌ها ماجرا اینطور بود که کلاه فارغ‌التحصیلی باعث می‌شود که مشکلی وجود نداشته باشد. خانواده‌ها و کسانی که حاضر بودند هم اصلا احساس خاصی نداشتند چند عکس گرفته شد و تمام.

یکی از دانشجویان پردیس کیش: فکر می‌کردیم با کلاه فارغ‌التحصیلی مشکلی وجود نداشته باشد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ روزنامه هفت صبح در گزارشی به حاشیه‌های مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان پردیس شریف پرداخته است.

ان روزنامه نوشت: برای اینکه ببینیم دقیقا در کیش چه اتفاقی افتاد باید به سراغ روایت دانشجوها و دانش‌آموخته‌هایی که در مراسم حضور داشتند برویم، مریم که یکی از آنهاست می‌گوید: اینطور نبود که بچه‌ها از اول مقنعه داشته باشند، راستش واقعیت این است که برای خیلی‌ها ماجرا اینطور بود که کلاه فارغ‌التحصیلی باعث می‌شود که مشکلی وجود نداشته باشد. خانواده‌ها و کسانی که حاضر بودند هم اصلا احساس خاصی نداشتند چند عکس گرفته شد و تمام.

این روزنامه در بخش دیگری از این گزارش نوشته است: یک بعد دیگر داستان به پولی بودن پردیس کیش دانشگاه شریف برمی‌گشت و خیلی‌ها در شبکه‌های اجتماعی به این موضوع اشاره کرده بودند و گفته بودند که دانشجویان این دانشگاه از قشر مرفه هستند و محدودیت‌های جاری در مورد سایر مردم، برای آنها صدق نمی‌کند مخصوصا به این دلیل که ویدئوی مراسم فارغ‌التحصیلی آنها همزمان با عکسی که حجاب‌بان‌های متروی میدان انقلاب را نشان می‌داد، ترند شد و عده‌ای در شبکه‌های اجتماعی دانشجویان این دانشگاه را با زنانی که باید با مترو تردد کنند مقایسه می‌کردند.

اخبار مرتبط:
لطف‌الله سیاه‌کلی، نماینده مجلس: خودروها بنزین را اسراف می‌کنند
لطف‌الله سیاه‌کلی، نماینده مجلس: خودروها بنزین را اسراف می‌کنند

بنزین به این گرانی را با این کیفیت مصرف و حتی اسراف می‌کنیم. اگر مصرف بنزین را نصف کنیم، می‌توانیم سالانه‌ یک و نیم میلیون خودروی بالای پانصد میلیون تومانی را رایگان به مردم دهیم. پس چرا باید اینقدر بی‌توجه باشیم؟! چرا باید سوخت و ثروت را بسوزانیم و آلودگی هوا و بیماری را ایجاد کنیم؟! باید با تکنولوژی این مشکل را ریشه‌کن کنیم.

پیمان جبلی: طوفان‌الاقصی عملیات فریب بود
پیمان جبلی: طوفان‌الاقصی عملیات فریب بود

رئیس سازمان صدا و سیما در آیین گرامیداشت روز دانشجو با عنوان «بزرگداشت ملی مقاومت» در دانشگاه تهران گفت: عملیات طوفان الاقصی بزرگترین عملیات فریب در تاریخ است. مقاومت رژیم صیهونیستی را خوار و تحقیر کرد.

پیج اینستاگرام صادق بوقی مسدود شد / اتهام: رقص
پیج اینستاگرام صادق بوقی مسدود شد / اتهام: رقص

حساب اینستاگرام صادق بوقی به دلیل تولید محتوای مجرمانه مسدود شد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است