کد خبر : 263185
انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - 09:20
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

۸۵ مصوبه لازم‌الاجرا به منظور توسعه و آبادانی جرقویه

اصفهان استاندار اصفهان گفت: ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی در سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد.

۸۵ مصوبه لازم‌الاجرا به منظور توسعه و آبادانی جرقویه

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سیدرضا مرتضوی پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان جرقویه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سفر شورای اداری استان به این شهرستان پیش از طلوع خورشید آغاز شد.

به نوشته مهر؛ وی ادامه داد: از لحظات ابتدایی سفر با حضور در پروژه‌ها، شهرها و روستاهای مختلف شهرستان طرح‌های توسعه محور و مهم شهرستان مورد بررسی و بازدید قرار گرفت.

استاندار اصفهان بیان کرد: همچنین برخی موارد که نیازمند پیگیری فوری بود در محل پروژه‌ها به صورت ویژه مورد رصد و بررسی قرار گرفت.

مرتضوی افزود: همزمان حوزه معاونت اقتصادی استان جلسه و نشستی را با فعالان اقتصادی شهرستان برگزار کرد که در این حوزه نیز به مصوبات قابل توجهی دست یافتیم به عنوان مثال ۳۰ میلیارد تومان مصوبه برای رفع و کاهش مشکلات شهرک‌های صنعتی شهرستان اختصاص یافت.

وی متذکر شد: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری نیز روز گذشته نشستی را از بعدازظهر تا پاسی از شب با بخشداران، شهرداران و رؤسای شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان برگزار کردند که در این جلسه نیز برای بخش‌های زیرساختی و خدماتی شهرستان تصمیمات خوبی گرفته شد.

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد.

وی یادآور شد: امیدواریم مجموع مصوبات سبب شود مسائل و مشکلات مردم این شهرستان کاهش یابد.

مرتضوی با اشاره به برگزاری ملاقات مردمی و دیدار چهره به چهره با مردم شهرستان جرقویه، گفت: قریب به دو ساعت را برای ملاقات بدون واسطه با مردم اختصاص دادیم و امیدواریم با اجرای مصوبات این سفر زنگ شروع حرکت‌های جدی برای رشد و توسعه شهرستان نواخته شود.

وی ادامه داد: در بخش‌های آموزشی و ورزشی نیز با همکاری اداره کل نوسازی مدارس، اداره کل آموزش و پرورش و ورزش و جوانان سعی شد توازن مناسبی از امکانات آموزشی و ورزشی در سطح شهرستان برقرار شود.

اخبار مرتبط:
تقاطع حادثه‌خیز گورت در ابتدای محور اصفهان-نایین مسدود شد
تقاطع حادثه‌خیز گورت در ابتدای محور اصفهان-نایین مسدود شد

رئیس پلیس راه استان اصفهان از مسدود شدن تقاطع گورت ابتدای محور اصفهان-نایین که سالانه جان تعداد زیادی از هموطنان را می‌گرفت خبر داد.

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان: تاکنون تخلف انتخاباتی گزارش نشده است
رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان: تاکنون تخلف انتخاباتی گزارش نشده است

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: تشکل‌های سیاسی که در حال حاضر برنامه‌ریزی می‌کنند تا فرآیند تعیین کاندیداهای مورد نظر خود را مشخص کنند، اگر فرد یا افرادی را به عنوان کاندیدای قطعی معرفی نکنند، تخلف تبلیغات انتخاباتی نکرده‌اند.

اصفهان جای عربده‌کشی نیست/ پلمب ۶۱۳ واحد صنفی متخلف
اصفهان جای عربده‌کشی نیست/ پلمب ۶۱۳ واحد صنفی متخلف

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به برخورد قاطع پلیس با اراذل و اوباش گفت: اصفهان جای عربده‌کشی نیست و با اراذل و اوباش جدی برخورد می‌کنیم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است