رئیس فدراسیون تنیس روی میز:

اصفهان، یکی از بازوهای فدراسیون تنیس روی میز است

رئیس فدراسیون تنیس روی میز گفت: اصفهان با ۹ میزبانی از رویدادها به‌عنوان یکی از بازوهای اصلی فدراسیون تنیس روی میز است.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ مجمع عمومی سالیانه هیات تنیس روی میز استان اصفهان ۱۴۰۲ با حضور مهرداد علیقارداشی به عنوان رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشور، جواد محمدی به‌عنوان مدیرکل ورزش و جوانان و دیگر اعضای مجمع برگزار شد.

به نوشته ایسنا؛ جواد محمدی، مدیرکل ورزش و جوانان استان در این مجمع با اعلام اتفاقات خوب در رشته تنیس روی میز استان اصفهان، اظهار کرد: تنیس روی میز در استان اصفهان به همراه این رشته در کشور به بالندگی مطلوبی دست پیدا کرده است. نتیجه برنامه ریزی، پیگیری و جدیت در اجرای امور، ارتباطات و تعاملات لازم باعث شده که تنیس روی میز به یکی از رشته‌های اثرگذار در سطح کشور تبدیل شود.

وی افزود: خوشبختانه هر روز اخبار امیدوارکننده و مسرت‌بخشی را از رشته تنیس روی میز می‌شنویم که جای تبریک به رئیس فدراسیون و دیگر خانواده تنیس روی میز کشور دارد، در کنار فدراسیون، هیات استان اصفهان نیز همگام بوده تا ما شاهد اتفاقات خوبی باشیم.

مدیر اداره‌ کل ورزش و جوانان استان اصفهان با اشاره به خانه تنیس روی میز اصفهان گفت: امکانات خوبی در اصفهان در راستای توسعه رشته تنیس روی میز، میزبانی مسابقات و اردوهای تیم‌های ملی داریم و اداره کل ورزش و جوانان نیز برای تعالی و رشد این رشته از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

مهرداد علیقارداشی، رئیس فدراسیون تنیس روی میز نیز در این مجمع عمومی سالیانه استان اصفهان را یکی از بازوهای اصلی فدراسیون دانست و افزود: در همه رده های سنی مسابقات تنیس روی میز، ورزشکاران استان اصفهان صاحب عناوین مختلفی شده‌اند که این حاصل تلاش، برنامه ریزی، همدلی، همراهی و … خانواده تنیس روی میز استان اصفهان است.

وی افزود: در بخش داوری نیز استان اصفهان نماینده‌های خوبی در سطح مسابقات ملی و بین المللی دارد، این استان با ۹ میزبانی مسابقات ملی رکوردار در کشور است که واقعاً در کنار فدراسیون و بازوی اصلی آن بود