تا ۲۹ اسفند؛

نیمی از مسافران نوروزی در مدارس اصفهان اسکان یافتند

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش اصفهان گفت: مدارس و فضاهای اسکان نوروزی آموزش و پرورش میزبان نیمی از مسافران نوروزی استان تا ۲۹ اسفند بوده است.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سید علی مدینه درباره وضعیت اسکان نوروزی در اصفهان، اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته مدارس و فضاهای اسکان نوروزی آموزش و پرورش میزبان ۲۰ هزار نفر از مسافران و میهمانان نوروزی از نقاط مختلف کشور بودند.

به نوشته مهر؛ وی افزود: روز گذشته استان اصفهان در مجموع میزبان ۵۰ هزار مسافر بوده است که با این حساب آموزش و پرورش تقریباً نیمی از فضای اسکان مورد نیاز مهمانان را فراهم کرده است.

مدینه تصریح کرد: بازدید پیوسته از ستادها و فضاهای اسکان شهر اصفهان و تلاش برای میزبانی شایسته از مهمانان نوروزی از سیاست‌های آموزش و پرورش است که با جدیت دنبال می‌شود.

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان وضعیت اسکان از ابتدای آغاز به کار ستادهای اسکان تا به امروز را رضایت‌بخش توصیف و خاطر نشان کرد: در تلاشیم تا با میزبانی شایسته از مسافران نوروزی سفر رضایت‌بخش و خاطره‌سازی را برای آنها رقم بزنیم.