کد خبر : 232043
انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - 04:26
دسته‌بندی : خوزستان
چاپ

مجلس از رونق تولید در شرکت کشت و صنعت هفت تپه حمایت می‌کند

نماینده مردم شوش و کرخه گفت: مجلس شورای اسلامی و همچنین مجموعه مدیران ملی و استانی با همه توان از رونق تولید در شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه حمایت می‌کنند.

مجلس از رونق تولید در شرکت کشت و صنعت هفت تپه حمایت می‌کند

محمد کعب عمیر روز یکشنبه افزود: برای رونق تولید، صنعت، کارآفرینی و اقتصاد منطقه همچنین اعتلای شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه از ظرفیت‌های قانونی مجلس شورای اسلامی استفاده خواهد شد.

وی به سوء مدیریت شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در سال‌های گذشته و قبل از بازگشت آن به بیت المال اشاره کرد و گفت: آرامش فعلی حاکم بر این شرکت حاصل تلاش‌های کارگران، پیگیری‌های بنده و همکارانم در مجلس شورای اسلامی، ورود قوه قضاییه و سایر دلسوزان نظام است.

کعب عمیر با اشاره به رونق تولید در شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه عنوان کرد: این شرکت به واسطه مدیریت جهادی و تلاش‌های مضاعف کارگران زحمتکش آن روزهای طلایی خود را سپری می‌کند.

نماینده شوش و کرخه ضمن ابراز گلایه مندی از حاشیه‌های ایجاد شده گفت:‌ بنده و همکارانم در مجلس شورای اسلامی در راستای قانون به طور همه جانبه از رونق تولید، صنعت، کارآفرینی و اقتصاد همچنین اعتلای شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه حمایت می‌کنیم.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بر لزوم همدلی و همزبانی برای تحقق شعار سال تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین تاکید و از مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خواست ضمن حمایت از مدیران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه مسیر را برای افزایش ظرفیت تولید در این مجموعه، اشتغال و رونق اقتصادی در منطقه هموار کنند.

شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه با حدود پنج هزار کارگر در ۱۵ کیلومتری شوش واقع شده است.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط:
ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است