دست گذاشتن ساپینتو روی بازیکن پرتغالی «تراکتور»/ نصیرزاده: هرگز با انتقال «ریکاردو آلوس» موافقت نخواهم کرد

ریکاردو ساپینتو تا اکنون چند بار با ریکاردو آلوس بازیکن هموطن در تیم تراکتور تماس گرفته و از او خواسته به تیم استقلال ملحق شود.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ در جریان دیدار استقلال – تراکتور چه در تبریز و چه در تهران ریکاردو ساپینتو از شیوه بازی بازیکن شماره ۱۶ تراکتور یعنی ریکاردو آلوس خوشش آمد و در تلاش است این بازیکن را به جمع شاگردانش اضافه کند و حتی حاضر شده برای بخدمت گیری او بازیکن هم معاوضه کند.

جالب است بدانید ریکاردو ساپینتو برای به خدمت گیری ریکاردو آلوس تا اکنون چند بار با او تماس گرفته است. البته در ادامه اتفاق بسیار جالب و در نوع خود عجیبی در این خصوص رخ داده است که آن، تماس شخصی ریکاردو ساپینتو، سرمربی استقلال، با هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل تیم تبریزی بوده است. ماجرا از این قرار است که ساپینتو بعد از شنیدن خبر مخالفت باشگاه تراکتور با درخواست استقلال مبنی بر جذب آلوس، با تلفن شخصی با نصیرزاده تماس می‌گیرد و از طریق مترجمش، نیاز جدی خود به این بازیکن هم‌وطنش را اعلام و از مدیرعامل تراکتور درخواست می‌کند تا با این انتقال موافقت کند.

تماس عجیبی که البته با پاسخ صریح نصیرزاده مبنی بر مخالفتش با این انتقال همراه شد. مدیرعامل تراکتور در پاسخ به سرمربی استقلال عنوان کرده که هرگز نمی‌تواند با انتقال ارزشمندترین و موثرترین ستاره تیمش به استقلال موافقت کند و چنین اجازه‌ای را صادر نمی‌کند.

البته سرمربی تیم استقلال کسی نیست که با این پاسخ های منفی دست از تلاش بردارد. او ابتدای فصل هم این قدر با محمد محبی و باشگاه سانتاکلارا تماس گرفت تا در نهایت پای محمد محبی را به تهران باز کرد و به نظر می رسد این بار هم این قدر با ریکاردو آلوس و باشگاه تراکتور تماس می گیرد که در نهایت موفق به جذب بازیکن هموطن خواهد شد.