سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی: مجلس به مصوبه پارلمان اروپا واکنش جدی نشان می‌دهد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اقدام ضدایرانی امروز پارلمان اروپا گفت: اقدام مخرب اتحادیه اروپا در اولین نشست کمیسیون امنیت ملی مجلس که احتمالاً با حضور مقامات ارشد وزارت امور خارجه برگزار می‌شود، مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ابوالفضل عمویی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، در واکنش به مصوبه ضدایرانی پارلمان اروپا گفت: اقدام امروز پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی بدون شک اقدامی مخرب بود.

وی افزود: این اقدام مخرب و منفی اتحادیه اروپا در اولین نشست کمیسیون امنیت ملی مجلس که احتمالاً با حضور مقامات ارشد وزارت امور خارجه و سایر دستگاه‌های مرتبط برگزار می‌شود، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی تأکید کرد: مجلس شورای اسلامی قطعاً به این اقدام غیردیپلماتیک پارلمان اروپا واکنش جدی نشان خواهد داد.

به گزارش تسنیم، اعضای پارلمان اروپا امروز با اضافه شدن متممی به یک لایحه دیگر که خواستار قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست سازمان‌های اصطلاحاً تروریستی است، موافقت کردند. مصوبه امروز که با ۵۹۸ رأی مثبت به تصویب رسید متمم مورد نظر را به لایحه اصلی اضافه می‌کند. این متمم فردا به‌عنوان بخشی از لایحه اصلی دوباره به رأی گذاشته خواهد شد.