تمایل باشگاه پورتو برای تداوم همکاری با مهاجم ایرانی/ مهدی طارمی نه به انگلیس می رود نه ایتالیا

پشت پرده تصمیم مهم باشگاه پورتو در مورد مهدی طارمی! تحریریه داخلی زمان مطالعه: ۱ دقیقه موضع رسمی باشگاه پورتو در قبال مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان مشخص شده است.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ مهدی طارمی در لیگ برتر پرتغال و تا هفته سیزدهم ۶ گل زده و ۵ پاس گل داده است. او در لیگ قهرمانان آسیا هم ۵ گل زده است و به سبب این نمایش مورد توجه تیم‌های مطرح اروپایی قرار گرفته است.

چلسی، آرسنال و اینتر تیم‌هایی هستند که راغب به جذب مهدی طارمی هستند. مهدی طارمی یک فصل دیگر با پورتو قرارداد دارد و خیلی‌ها پیش بینی کرده اند در پنجره زمستانی این بازیکن به یکی از تیم‌ها ملحق خواهد شد. اما موضع باشگاه پورتو حفظ مهدی طارمی است نه فروش این بازیکن.

باشگاه پورتو برای مهاجم ۳۰ ساله خود بند قرارداد ۲۰ میلیون یورویی گذاشته است اما به نظر می‌رسد بیشتر مایل است قرارداد مهاجم تیم ملی فوتبال ایران را تمدید کند. حضور این بازیکن در نوک خط حمله و گل‌هایی که می‌زند، بیشتر از فروش این بازیکن آورده مالی برای باشگاه پرتغالی دارد.  مهدی طارمی در نوک خط حمله پورتو چپ و راست گل می‌زند و فرقی نمی‌کند که بازی در چارچوب لیگ برتر پرتغال باشد یا لیگ قهرمانان اروپا و این یعنی سودآوری برای باشگاه پورتو و شاید هر باشگاه دیگری هم جای پورتو بود، این تصمیم را در مورد مهدی طارمی می‌گرفت. بازیکنی که تا پایان ۳۱ سالگی با پورتو قرارداد دارد و باشگاه در تلاش است این قرارداد را به مدت دو سال دیگر تمدید کند.

این خبر را نشریه رکورد هم منتشر کرده است. این نشریه نوشته است؛ پیشنهاد تمدید قرارداد به مهدی طارمی، پپه و ماتیوس اوریبه ارایه شده است.