نگرانی کیهان از کمبود دارو در آمریکا؛ مردم‌شان در به در دنبال دارو هستند!

روزنامه کیهان نوشت: در روزهای گذشته نیویورک تایمز در گزارشی از کمبود شدید داروهای آنفلوانزای کودکان و آنتی بیوتیک در آمریکا خبر داد. به گزارش این رسانه آمریکایی، مردم در این کشور از این داروخانه به آن داروخانه به دنبال دارو هستند.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ در حالی که کمبود دارو در ماه‌های گذشته برای مردم دردسرساز شده و دولتمردان نیز به بحران کمبود دارو اذعان کرده‌اند،‌ امروز روزنامه کیهان در گزارشی از کمبود «شدید» دارو آنفلوانزا کودکان در آمریکا نوشته است!

کیهان نوشته: در روزهای گذشته نیویورک تایمز در گزارشی از کمبود شدید داروهای آنفلوانزای کودکان و آنتی بیوتیک در آمریکا خبر داد. به گزارش این رسانه آمریکایی، مردم در این کشور از این داروخانه به آن داروخانه به دنبال دارو هستند. همزمان در کشور عزیزمان ایران، «ژن‌درمانی» به عنوان جدیدترین روش برای درمان سرطان در جهان، با تلاش یک شرکت دانش‌‌بنیان ایرانی به مرحله نهایی رسید.

نویسنده کیهان در ادامه مدعی شده است: خبرهای خوب و امیدوارکننده زیاد است و قطعا به موارد مذکور ختم نمی‌شود. این را هم بگوییم که ذکر موارد مذکور به این معنا نیست که در کشور با هیچ مشکلی روبرو نیستیم. مشکلات وجود دارد اما این دلیل نمی‌شود که اتفاقات خوب و امیدوارکننده سانسور شده و دیده نشود.