کد خبر : 207741
انتشار : ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - 06:04
دسته‌بندی : خوزستان
چاپ

پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به کسبه آسیب‌دیده از حادثه متروپل

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به کسب و کارهای آسیب دیده حادثه ریزش ساختمان متروپل خبر داد.

پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به کسبه آسیب‌دیده از حادثه متروپل

سیدمحمد مولوی اظهار کرد: با ریزش ساختمان متروپل آبادان، بسیاری از کسبه و کارگران فعال در آن‌ها با مشکلات جدی اقتصادی مواجه شدند و در این زمینه نیاز بود نسبت به رسیدگی به حل مشکلات این کسب و کارها اقدام شود.

وی افزود: مغازه‌ها و کسبه‌ای که در خیابان امیری و اطراف ساختمان متروپل فعال بودند پس از ریزش این ساختمان بیش از چهار ماه است که بیکار هستند و یا با رکود مواجه‌اند و باید نسبت به حل مشکلات آن‌ها اقدام شود.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از کسب و کارها و مشاغل فعال در خیابان‌های منتهی به متروپل تحت الشعاع ریزش این ساختمان قرار دارند که با پیگیری‌های انجام شده قرار است با پرداخت تسهیلاتی تعدادی از این کسب و کارها سر و سامان بگیرند.

مولوی ادامه داد: برای ۴۰۰ نفر از مشاغل آسیب دیده حادثه ساختمان متروپل آبادان به منظور پرداخت تسهیلات پیگیری‌هایی انجام شده و قرار است در مرحله اول برای ۳۰۰ نفر به هر کدام به مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات قرض ‌الحسنه از طریق یک بانک خصوصی پرداخت شود.

وی عنوان کرد: بسیج اصناف آبادان به عنوان متولی پرداخت این تسهیلات در نظر گرفته شده و متقاضیان باید از این طریق پیگیری‌های خود را انجام دهند و نسبت به دریافت این تسهیلات قرض الحسنه اقدام کنند.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت استقبال از این تسهیلات برای باقی افراد نیز این تسهیلات مورد نظر پرداخت خواهد شد. امیدواریم با این تسهیلات پرداخت شده شاهد حل مشکلات این کسبه و رونق فعالیت آن‌ها باشیم.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط:
سالی ماندگار و نقطه عطف فولاد خوزستان
سالی ماندگار و نقطه عطف فولاد خوزستان

با بهره برداری از جاده قلعه چنعان، فولاد خوزستان گام مهم دیگری در راستای مسئولیت های اجتماعی خود برای رفاه مردم منطقه برداشت.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است