کد خبر : 205572
انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - 00:18
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

نبویان، نماینده مجلس: وزارت خارجه از کشورهای مقابل ایران در جنگ رسانه‌ای شکایت کند

نماینده مجلس گفت: وزارت امور خارجه لازم است تا به لحاظ حقوقی از کشورهایی که بر ضد ملت ایران جنگ رسانه‌ای به راه انداخته‌اند، به خصوص عربستان سعودی شکایت کند.

نبویان، نماینده مجلس: وزارت خارجه از کشورهای مقابل ایران در جنگ رسانه‌ای شکایت کند

به گزارش سایت خبری مدارا؛  حجت الاسلام محمود نبویان، نماینده منتخب دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در خصوص کنترل فضای مجازی اظهار کرد: ما به عنوان نمایندگان مجلس باید از حقوق ملت ایران در فضای مجازی کامل دفاع کنیم و جلوی انتشار اخبار دروغ را بگیریم. اخباری که با انحراف افکار عمومی، به بسیاری از افراد آسیب‌های جانی و مالی وارد کرده است.

بخش هایی از گفت و گوی نبویان را در ادامه می خوانید:

*کلید فضای مجازی باید در دستان ملت ایران باشد و همان مسیری را در این فضا دنبال کند که خود تشخیص می‌دهد،  ملت ایران مانند فضای حقیقی در فضای مجازی نیز خواهان امنیت است، اما در فضای مجازی فعلی، برخی در حال ترویج خشونت، دروغ پردازی، حمله به اعتقادات، ارزش‌ها و حمله به نهاد خانواده هستند.

*در فضای مجازی علیه ملت ایران جنگ جهانی به راه انداخته‌اند،  ملاحظه کردیم که به هنگام انتشار عکس حاج قاسم سلیمانی در فضای مجازی، عکس آن شهید بزرگوار را حذف کردند که این مسئله به آن معنا است که قفل و کلید این فضا به صورت کامل در اختیار بیگانگان قرار دارد.

*وزارت امور خارجه لازم است تا به لحاظ حقوقی از کشورهایی که بر ضد ملت ایران جنگ رسانه‌ای به راه انداخته‌اند، به خصوص عربستان سعودی شکایت کند.

*تاکنون مجلس شورای اسلامی نمره قابل قبولی در خصوص صیانت و حفظ حرمت و حقوق ملت ایران در فضای مجازی کسب نکرده است. از رییس مجلس درخواست داریم که خیلی جدی‌تر به مسئله کنترل فضای مجازی ورود پیدا کند.

اخبار مرتبط:
نماینده مجلس: آقای پزشکیان دقت کند یک شرکت سهامی تشکیل ندهد
نماینده مجلس: آقای پزشکیان دقت کند یک شرکت سهامی تشکیل ندهد

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت برای این که بتواند حوزه اقتصاد را سامان دهد از اشخاص و افرادی که سابقه عدم موفقیت در حوزه اقتصاد دارند استفاده نکند و آن‌ها را تکرار نکند.

حقیقت‌پور: جلیلی و حلقه جلیلیسم در ایران پایه‌گذار یک رفتار خشن توأم با دیکتاتوری هستند  / جلیلی پایه‌گذار حمله به همه سفارتخانه‌هاست
حقیقت‌پور: جلیلی و حلقه جلیلیسم در ایران پایه‌گذار یک رفتار خشن توأم با دیکتاتوری هستند / جلیلی پایه‌گذار حمله به همه سفارتخانه‌هاست

فعال سیاسی اصولگرا خطاب به سعید جلیلی می‌گوید: یک مقدار در حاشیه بنشین و خودت را درست کن، تو که نه نصایح بزرگان اصولگرا و نه نصایح جریان میانه‌روی اصولگرا را قبول داری و خودت را برتر می‌دانی.

آمریکا ماه گذشته به ایران درباره فعالیت‌های هسته‌ای‌اش هشدار داده است
آمریکا ماه گذشته به ایران درباره فعالیت‌های هسته‌ای‌اش هشدار داده است

اکسیوس به نقل از سه مقام آمریکایی که خواسته‌اند نامشان فاش نشود افزود: «ایالات متحده در این پیغام نگرانی جدی خود از فعالیتهای توسعه اتمی جمهوری اسلامی و تلاشهایش برای تولید سلاح هسته‌ای را ابراز کرده و خواستار توقف این اقدامات شده است.»

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است