کد خبر : 205505
انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - 17:40
دسته‌بندی : پیشنهاد سردبیر، سیاسی
چاپ

فعال سیاسی اصولگرا: صولت مرتضوی با سعید مرتضوی هیچ فرقی نمی کند

وزارت رفاه حدود چهار ماه است وزیر ندارد. کدام کارش لنگ شده؟ امتحان کنید و شش ماه دیگر هم بگذارید آنجا بی وزیر بماند. بقیه وزارتخانه‌ها و سازمان‌های اقتصادی هم اگر وزیر و رئیس نداشته باشند با وضع الانشان توفیری نمی‌کند.

فعال سیاسی اصولگرا: صولت مرتضوی با سعید مرتضوی هیچ فرقی نمی کند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ فعال سیاسی اصولگرا در کانال تلگرامی خود خطاب به رئیس جمهور نوشت: آقای صولت مرتضوی را به عنوان وزیر رفاه به مجلس معرفی کرده اید. یک بار دیگر نامه تان را بازبینی بفرمایید و جای صولت مرتضوی، هر اسم دیگری به ذهنتان می‌آید بنویسید. مثلاً بنویسید: قاضی سعید مرتضوی. فکر میکنید تفاوتی می‌کند؟

وزارت رفاه حدود چهار ماه است وزیر ندارد. کدام کارش لنگ شده؟ از این بالاتر، مگر آنجا کاری هم انجام میشود که الان لنگ شده باشد؟! امتحان کنید و شش ماه دیگر هم بگذارید آنجا بی وزیر بماند. اگر آب از آب تکان خورد؟ بقیه وزارتخانه‌ها و سازمان‌های اقتصادی هم اگر وزیر و رئیس نداشته باشند با وضع الانشان توفیری نمی‌کند. حتی وزارت خارجه و وزارت کشور و وزارت آموزش عالی و وزارت بهداشت و… هم وزیر نداشته باشند آسمان به زمین نمی‌آید.

مثلا همین الان که به اعجاز وزیر محترم ارتباطات، صد‌ها هزار شاغل فضای مجازی به خاک سیاه نشسته اند، اگر وزارتخانه بی وزیر بود، گلوی اینترنت کمتر فشرده نمی‌شد؟ و حالا که وزیر دارد کک او می‌گزد برای زندگی مردم؟

نه فکر کنید وزیر راه یا رفاه یا ارتباطات یا رئیس بانک مرکزی اشکالی در کارشان است. نه مشکل جای دیگری است. مشکل همان ۷۰۰۰ صفحه برنامه اقتصادی است که “پارسال و نیم ” قبل، شعارش را می‌دادید و هنوز کشف حجاب! نشده و دست هیچ تنابنده‌ای به آن نرسیده. مادام که مانیفست اقتصادی دولتتان معلوم نیست هی آدم بیاورید و هی آدم ببرید. هی مدیر منصوب کنید و هم رئیس عزل کنید: حتی اگر همه هم کارآمد باشند، چون نمی‌دانند چه کار باید بکنند، سر کارند.

می‌دانم لشگر سایبری تحت امر برخی عزیزان، هم‌اکنون مثلا در دفاع از شما صد خروار فحش و فضیحت نثار منتقدانتان می‌کنند، اما ترجیح می‌دهم جمله شهید بهشتی را که چند بار در سخنانتان به پیروی از او افتخار کرده‌اید تکرار کنم که «تلخی برخورد صادقانه را به شیرینی برخورد منافقانه ترجیح می‌دهم.»

این روز‌ها حال مردم خوب نیست. دلیلش را خودتان بهتر میدانید. همه ما‌ها توقع داشتیم و هنوز هم داریم که در حاکمیت یکدست، دولت شما نه شق القمر که لااقل در حد مرهمی بر زخم‌های مردم، کاری کند. مگر شما و رفقایتان نمی‌گویید همه دولت‌های قبلی اَه و بد بوده اند؟ خب، شما چشمه‌ای از حال خوب را به ما نشان بدهید.

اخبار مرتبط:
سوده نجفی: شهرداری درباره قرارداد چند هزارمیلیاردی شفاف سازی نکند جزییات را درصحن می گویم
سوده نجفی: شهرداری درباره قرارداد چند هزارمیلیاردی شفاف سازی نکند جزییات را درصحن می گویم

عضو هیات رییسه شورای شهر تهران گفت اگر شهرداری تهران مستندات لغو قرار داد غیرقانونی خود را ارائه نکند جزییات این قرار داد را در صحن شورا مطرح خواهد کرد .

ظریف: ۴۰۰ نفر گزینه‌های پیشنهادی برای وزارت در دولت پزشکیان را بررسی می‌کنند / هیچ نامزدی، برای هیچ مسئولیتی، نهایی نشده است
ظریف: ۴۰۰ نفر گزینه‌های پیشنهادی برای وزارت در دولت پزشکیان را بررسی می‌کنند / هیچ نامزدی، برای هیچ مسئولیتی، نهایی نشده است

«محمدجواد ظریف» معیار‌ها و روند انتخاب اعضای کابینه «مسعود پزشکیان» رئیس‌جمهور منتخب را تشریح کرد. ظریف تاکید کرد: «تا به امروز هیچ مسئولیتی در دولت پزشکیان تعیین نشده است. حتی هیچ نامزدی، برای هیچ مسئولیتی، نهایی نشده است. همه نامزد‌ها از درون این کمیته‌ها به دکتر پزشکیان پیشنهاد خواهد شد و در نهایت این رئیس‌جمهور است که حق دارد افراد مورد نظر را انتخاب و به مجلس معرفی کند.»

نیاز به کارگزاران جدید است / اصلاحات به تغییر نسل نیاز دارد
نیاز به کارگزاران جدید است / اصلاحات به تغییر نسل نیاز دارد

در ایام انتخابات، شاهد تجمعات متعدد جوانان در شهرهای کشور بودیم که تلاش می‌کردند به سهم و اندازه خود، برای ایران کاری بکنند. یکی از این شهرها مشهد بود. جوانانی که به میدان و خیابان می‌آمدند و با پوستر و پلاکارد توجه عابران و خودروهای عبوری را به مساله انتخابات جلب می‌کردند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است