کد خبر : 205311
انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - 20:19
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

واکنش یک نماینده مجلس به شکایت فراجا از او/ من آنقدر دادگاه رفتم که این موضوعات مهم نیستند

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی می‌گوید: در آن دوره حدود 7 پرونده علیه بنده مطرح شد که از همه آنها تبرئه شدم.

واکنش یک نماینده مجلس به شکایت فراجا از او/ من آنقدر دادگاه رفتم که این موضوعات مهم نیستند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ احمد علیرضا بیگی، نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اینکه با توجه به انتشار خبر شکایت پلیس از شما تاکنون ابلاغیه‌ای در این مورد دریافت کرده‌اید، گفت: همکاران گفتند این چند نفر از جمله من افرادی هستند که مورد شکایت پلیس قرار گرفتند البته رسماً حرفی زده نشده اما منتظر هستم که ابلاغیه و یا اعلامیه‌ای برسد.

او در پاسخ به شما استعلام نگرفتید افزود: خیر از قوه قضاییه استعلام نگرفتم برای چه به دنبال دردسر بروم؟ اگر ابلاغیه بیاید می‌روم و پاسخ می‌دهم مشتاق نیستم که از بنده شکایت شود.

علیرضابیگی درباره مصونیت نمایندگان تصریح کرد: در دوره گذشته هم این اتفاق افتاد چندین پرونده تخلفات را درباره واگذاری‌ها و خصوصی‌سازی‌ها در دادگاه‌های مخنتلف دنبال می‌کردم و از آن طرف دولت از بنده شکایت کرده بود. این شکایت دولت در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مطرح شد و با کمال شرمندگی به دلیل فضای قبیله‌گرایی حاکم بر فضای هیئت مذکور بنده را به دادگاه فرستادند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار کرد: البته به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفتم در تاریخ خواهد ماند که شما نماینده مجلس را به دلیل موضوعات کاری خود به دادگاه ارتش می‌فرستید. در حال حاضر هم این موارد رعایت نمی‌شود و تلاش می‌کنند برای نماینده محدودیت‌ها فراهم شود اما من آنقدر دادگاه رفتم که این موضوعات مهم نیستند.

علیرضابیگی درباره سرانجام پرونده‌ها در مجلس قبل اظهار کرد: بنده تبرئه شدم. در آن دوره حدود ۷ پرونده علیه بنده مطرح شد که از همه آنها تبرئه شدم.

نماینده مردم تبریز همچنین خاطرنشان کرد: در هر صورت این مورد در پرونده نظارت بر رفتار نمایندگان باقی ماند که نماینده مجلس را به خاطر اظهاراتی که در دفاع از حقوق مردم و بیت‌المال زده بود دادگاه فرستادند حالا در این دوره هم شکایت نیروی انتظامی را دَشت می‌کنیم.

علیرضابیگی در واکنش به اینکه ارزیابی شما از برخورد هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس یازدهم با شکایت پلیس از شما به چه صورت خواهد بود، گفت: به نظر می‌رسد هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس یازدهم متفاوت از مجلس دهم عمل کند. در دوره گذشته رئیس مجلس به دلیل حساب و کتاب‌هایی که با من داشت مشتری بود که حتماً بلایی سر بنده بیاید اما در این دوره به این ترتیب نیست.
اخبار مرتبط:
رسایی: می‌خواهند جهت‌گیری دولت پزشکیان را با دستمال اشک تعریف کنند
رسایی: می‌خواهند جهت‌گیری دولت پزشکیان را با دستمال اشک تعریف کنند

نماینده مجلس و عضو ارشد ستاد جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم، نوشت: «جریان رسانه‌ای تیم آ.پزشکیان، تلاش می‌کند جهت‌گیری دولت جدید را با حضور وی در هیئات مذهبی، دستمال اشک و ادبیات تودگانی ایشان تعریف کند.

عباس عبدی: به نظرم خیلی‌ها هنوز متوجه خطر جلیلی که از بیخ گوش ایران گذشته نشده‌اند
عباس عبدی: به نظرم خیلی‌ها هنوز متوجه خطر جلیلی که از بیخ گوش ایران گذشته نشده‌اند

عباس عبدی در واکنش به اظهارات جلیلی مبنی بر اینکه«من دیگر پشتوانه 14 میلیونی دارم» نوشت: «فقط همین را بدانیم که با ۱۴ میلیون رای عاریتی حاضر به مناظره هم نیستند. وای اگر با ۲۰ میلیون رای اول می‌شدند. به نظرم خیلی‌ها هنوز متوجه خطری که از بیخ گوش ایران گذشته نشده‌اند.»

کنایه روزنامه اطلاعات به نامزدهای پوششی: خواستگار بعد از وعده سند خانه و ماشین و محل کار وقتی جواب مثبت می‌‎گیرد، می‌گوید دوست خوبی دارم که دنبال همسر می‎گردد
کنایه روزنامه اطلاعات به نامزدهای پوششی: خواستگار بعد از وعده سند خانه و ماشین و محل کار وقتی جواب مثبت می‌‎گیرد، می‌گوید دوست خوبی دارم که دنبال همسر می‎گردد

روزنامه اطلاعات نوشت: آقایی برای خواستگاری می‌رود و به عروس خانم آینده وعده می دهد که در صورت ازدواج، سند خانه و ماشین و محل کار را به نام او خواهد زد! عروس خانم، که چند خواستگار دیگر هم دارد، «باید فکر کنم» می گوید، اما از ته دل «این با بقیه فرق دارد!» را بر زبان می آورد! در حالی که عروس خانم خود را آماده کرده است تا با فریادی که گوش فلک را کر می کند، به خواستگار مناسب جواب «بله» بدهد، خواستگار «من نیستم» می گوید، اما برای اینکه دل عروس خانم را نشکند «دوست خوبی دارم که دنبال همسر مناسب می‌گردد» را به سمع دختر خانم می‌رساند!

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است