کد خبر : 205263
انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - 17:49
دسته‌بندی : اجتماعی
چاپ

چمران: اگر سطل‌های زباله را با کاور آن بسنجیم، همان ۱۵ میلیون تومان می‌شود

مهدی چمران، رئیس شورای شهر تهران با اشاره به حوادث اخیر، گفت: ماهیت اغتشاشات اخیر را مقام معظم رهبری بیان کردند و ایشان به شیواترین شکل دلایل این اغتشاشات را بیان کردند.

چمران: اگر  سطل‌های زباله را با کاور آن بسنجیم، همان ۱۵ میلیون تومان می‌شود

به گزارش سایت خبری مدارا؛ وی ادامه داد: من هم اعلام کردم که اکنون بحث حمایت از اغتشاشات مطرح است نه حمایت از مردم، آمریکایی‌ها اگر به دنبال حمایت از مردم بودند دارو‌ها را تحریم نمی‌کردند و اکنون اسرائیل نیز حمایت و هدایت میدانی می‌کند.

چمران گفت: اگر فوت یک فرد هم نبود باز دشمنان موضوعی دیگر را علم می‌کردند آمبولانس دیگر برای شهرداری نیست که آن را آتش می‌زنند.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به سطل‌های اشغال گفت: نمی‌خواهیم بر سر قیمت سطل زباله چانه بزنیم و حتی اگر قیمت آن یک میلیون تومان هم باشد، باید برای آن چانه بزنیم؟ اگر سطل آشغال‌ها را با کاور آن بسنجیم همان ۱۵ میلیون تومان می‌شود.

وی تصریح کرد: در اغتشاشات نیز اعلام کردند و گفتند همه چیز بهانه است و اصل نظام نشانه است و اصل کار آتش زدن و از بین بردن آمبولانس، ماشین آتش نشانی یا حتی مغازه مردم که اعتراض نیست آن اغتشاش است و این رسماً جنگ است.

اخبار مرتبط:
درگیری مسلحانه در خوزستان؛ ۵ نفر کشته شدند / دادستان خوزستان: تاکنون ۲۷ نفر بازداشت شده‌اند
درگیری مسلحانه در خوزستان؛ ۵ نفر کشته شدند / دادستان خوزستان: تاکنون ۲۷ نفر بازداشت شده‌اند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان از بازداشت ۲۷ نفر از عوامل درگیری روستای کبیره مدینات بخش غیزانیه اهواز خبر داد. جعفری چگنی گفت: متاسفانه تاکنون پنج نفر در این درگیری مسلحانه به قتل رسیده‌اند. تحقیقات قضایی توسط بازپرس ویژه در مجتمع جنایی دادسرای مرکز استان درحال انجام است.

مجوز هیات کرجی لغو شد/ فرمانده نیروی انتظامی البرز: دختران بی حجاب در دسته عزاداری شناسایی و احضار شده اند
مجوز هیات کرجی لغو شد/ فرمانده نیروی انتظامی البرز: دختران بی حجاب در دسته عزاداری شناسایی و احضار شده اند

فرمانده انتظامی استان البرز از «شناسایی و احضار» دختران بی حجاب در یک مراسم عزاداری روز عاشورا خبر داد.

نرجس سلیمانی: در دوره شهرداری زاکانی فساد سیر نزولی نداشته است
نرجس سلیمانی: در دوره شهرداری زاکانی فساد سیر نزولی نداشته است

نرجس سلیمانی درباره بروز فساد در شهرداری تهران و ایجاد نارضایتی میان شهروندان بیان کرد: یکی از ظرفیت های اعلامی و ابرازی آقای دکتر زاکانی فساد ستیزی بوده است اما با تاسف بسیار، حداقل خود بنده به عنوان یک عضو شورای شهر، تعداد همان تخلفاتی که روزانه دریافت می کنم سیر نزولی قابل توجهی نداشته و شهروندان نیز به عنوان مالکین حقیقی شهر بطور مداوم در حال انتقال گلایه های خود در حوزه های مختلف هستند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است