اختصاصی مدارا؛

به دستور سردار آجورلو؛ «عارف غلامی» نیم فصل از استقلال اخراج می شود

شنیده ها از باشگاه استقلال حاکی از آن است که با دستور سردار آجورلو «عارف غلامی» مدافع آبی پوشان با تصمیم کمیته انضباطی این باشگاه به علت حمایت از معترضان پس از مرگ مهسا امینی، اولین خروجی قطعی تیم استقلال در نیم فصل لیگ برتر بیست و دوم خواهد بود.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ شنیده ها از باشگاه استقلال حاکی از آن است که با دستور سردار آجورلو «عارف غلامی» مدافع آبی پوشان با تصمیم کمیته انضباطی این باشگاه به علت حمایت از معترضان پس از مرگ مهسا امینی، اولین خروجی قطعی تیم استقلال در نیم فصل لیگ برتر بیست و دوم خواهد بود.

همچنین خبرها حاکی از این است که باشگاه استقلال در نظر دارد یک یا دو بازیکن تیم را به دلیل مسائل انضباطی و دوری از حواشی فضای مجازی کنار بگذارد.

پیش تر فرشید سمیعی، معاون حقوقی باشگاه استقلال اعلام کرد احتمالا ۴ بازیکن این تیم به دلیل مسائل فنی و انضباطی در نیم فصل لیگ برتر ۱۴۰۲-۱۴۰۱ از جمع آبی پوشان جدا شوند.

این درحالی است که پیش بینی می‌شد بعد از بازی با فولاد عارف غلامی به اردوی تیم آبی برگردد اما این اتفاق رخ نداد و روز گذشته استقلالی‌ها بدون عارف غلامی تمرین کردند تا برخی این گونه تصور کنند که عارف غلامی از استقلال اخراج شده است.

طرفداران تیم استقلال انتظار دارند بازیکنان این تیم با پادرمیانی موجب بازگشت عارف غلامی به اردوی تیم شوند. باید منتظر ماند و دید که در روزهای آتی باشگاه استقلال چه تصمیمی در مورد مدافع خود خواهد گرفت.