کد خبر : 199212
انتشار : ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - 13:07
دسته‌بندی : اقتصادی
چاپ

اختلال در شبکه‌های ارتباطی و اینترنت برخی از مناطق شمال کشور

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران درباره اختلال در شبکه‌های ارتباطی غرب استان توضیحاتی داد.

اختلال در شبکه‌های ارتباطی و اینترنت برخی از مناطق شمال کشور

به گزارش سایت خبری مدارا؛  اسماعیل اعزی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران در پی اختلال شبکه‌های ارتباطی منطقه غرب استان، گفت: مسیر فیبر نوری در محدوده پل دزدک شهرستان نوشهر به سمت غرب مازندران قطع و به دنبال آن تمامی شبکه‌های ارتباطی ثابت، همراه و اینترنت در شهرستان‌های نوشهر، چالوس، تنکابن، عباس آباد و رامسر دچار اختلال شد.

به نوشته باشگاه خبرنگاران، او افزود: بلافاصله پس از اطلاع از این موضوع جلسه‌ای ویدئو کنفرانسی با حضور مدیران مخابرات منطقه مازندران، زیرساخت استان و ایرانسل منطقه شمال برگزار و راهکار‌های لازم جهت رفع اختلال اتخاذ گردید.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران گفت: پس از مدت دو ساعت با تلاش تیم‌های فنی و تخصصی شبکه مخابرات استان و هماهنگی با نهاد‌های انتظامی، ارتباطات همراه این منطقه برقرار شد و تلاش برای بازگرداندن ارتباطات ثابت به مدار شبکه ارتباطی کشور ادامه دارد.

اخبار مرتبط:
لطف‌الله سیاه‌کلی، نماینده مجلس: خودروها بنزین را اسراف می‌کنند
لطف‌الله سیاه‌کلی، نماینده مجلس: خودروها بنزین را اسراف می‌کنند

بنزین به این گرانی را با این کیفیت مصرف و حتی اسراف می‌کنیم. اگر مصرف بنزین را نصف کنیم، می‌توانیم سالانه‌ یک و نیم میلیون خودروی بالای پانصد میلیون تومانی را رایگان به مردم دهیم. پس چرا باید اینقدر بی‌توجه باشیم؟! چرا باید سوخت و ثروت را بسوزانیم و آلودگی هوا و بیماری را ایجاد کنیم؟! باید با تکنولوژی این مشکل را ریشه‌کن کنیم.

لایحه بودجه ۱۴۰۳ چرا منتشر نمی‌شود؟
لایحه بودجه ۱۴۰۳ چرا منتشر نمی‌شود؟

-پپدر حالی که سال گذشته لایحه بودجه ۱۴۰۲ بدون انجام تشریفات و در قالب نامه‌ای به دست مجلس رسید و در ضمن خبری از جداول نبود، حالا به نظر می‌رسد بدعت دولت رئیسی در ارائه بودجه به مجلس ادامه دارد.

نماینده مجلس: افزایش حقوق کارگر و کارمند باید متناسب با رشد تورم باشد
نماینده مجلس: افزایش حقوق کارگر و کارمند باید متناسب با رشد تورم باشد

سیدکریم حسینی عضو کمیسیون اجتماعی در مجلس خاطرنشان کرد: افزایش مزد کارگران باید ملموس باشد و بخشی از مشکلات معیشتی جامعه‌ی کارگری را حل کند. اگر در سال گذشته بهانه‌ای برای عدم افزایش حقوق وجود داشت، این بهانه امسال دیگر وجود ندارد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است