حسینی‌کیا: استیضاح «فاطمی‌امین» هنوز از دستور کار خارج نشده / هنوز ۱۰ نماینده دیگر پیگیر استیضاح هستند که ان‌شاءالله این افراد هم کوتاه بیایند

نایب رئیس اول کمیسیون صنایع و معادن در مجلس یازدهم درباره پس گرفتن امضای برخی نمایندگان از استیضاح وزیر صمت گفت: معاونین پارلمانی در تلاش‌اند که نمایندگان مجلس را اقناع کنند تا از موضع استیضاح وزیر صمت کوتاه بیایند. و طبعاً این تلاش معاونان پارلمانی باعث می‌شود که برخی از نمایندگان امضای خودشان را پَس بگیرند.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سید جواد حسینی‌کیا، نایب رئیس اول کمیسیون صنایع و معادن در مجلس یازدهم در خصوص اظهارات حسینی، معاون پارلمانی ابراهیم رئیسی درباره پس گرفتن امضاهای استیصاح فاطمی‌امین توسط نمایندگان گفت: در رابطه با این موضوع یعنی پس گرفتن امضای ۲۰ نماینده برای استیضاح «فاطمی‌امین» اطلاعی ندارم.

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس افزود: به هر حال معاونین پارلمانی در تلاش‌اند که نمایندگان مجلس را اقناع کنند تا از موضع استیضاح وزیر صمت کوتاه بیایند. و طبعاً این تلاش معاونان پارلمانی باعث می‌شود که برخی از نمایندگان امضای خودشان را پَس بگیرند.

حسینی‌کیا ضمن تاکید بر این نکته که فعلاً استیضاح فاطمی امین کماکان مورد بحث است، تصریح کرد: هنوز این استیضاح از دستور کار خارج نشده چون باید تعداد امضاها به زیر ۱۰ برسد!

او با اشاره به این نکته که بنده جزو امضاکنندگان استیضاح فاطمی‌امین نبوده نیستم اضافه کرد: ان‌شاءالله طی روزهای آینده تعداد این امضاها از این عدد هم کمتر خواهد شد و آقای «فاطمی امین» استیضاح نخواهد شد!

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان درباره سرنوشت استیضاح فاطمی امین گفت: هفته آینده جلسه‌ای در این خصوص با نمایندگان امضاکننده خواهیم داشت که آن‌موقع مشخص خواهد شد که آیا فاطمی‌امین استیضاح خواهد شد یا خیر!