کد خبر : 188185
انتشار : ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - 00:09
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

نماینده مجلس: سونامی گرانی در کشور راه افتاده است

نماینده مردم خدابنده درمجلس گفت: 30 میلیون اجاره نشین در بازار مسکن دچار مشکل هستند و مدیریت بازار مشخص نیست و هر کس اجاره را به اراده خودش بالا می برد.

نماینده مجلس: سونامی گرانی در کشور راه افتاده است

به گزارش مدارا، سید البرز حسینی در نشست علنی امروز (یکشنبه ۲۸ فروردین) مجلس در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور و تیم اقتصادی دولت اظهار داشت: موضوعی که این روزها به شدت مردم را آزاد می دهد افزایش قیمت هاست؛ یک سونامی گرانی در موضوع اقلام خوراکی رخ داده است و گویا هیچ کس اصلاً به فکر اقشار آسیب پذیر نیست.

نماینده مردم خدابنده در مجلس خاطر نشان کرد: طبق آمار بانک مرکزی و مرکز آمار ایران اعلام کرده است، نرخ تورخ بین کالاهای خوراکی و غیر خوراکی در سال های اخیر خیلی معنادار است؛ تبعات منفی این افزایش قیمت ها بیشتر پای دهک های کم درآمد را گرفته است.

حسینی در تذکری به رئیس جمهور و تیم اقتصادی دولت تصریح کرد: یک جنس در چندین فروشگاه با قیمت های متفاوت ارائه می شود که انتظار می رود، دولت باید حوزه نظارت را مد نظر قرار دهد.

وی همچنین با تاکید بر اینکه بازار اجاره نشین ها رها شده است، تصریح کرد: ۳۰ میلیون اجاره نشین در بازار مسکن دچار مشکل هستند و مدیریت بازار مشخص نیست و هر کس اجاره را به اراده خودش بالا می برد که مردم به شدت در معرض خطر هستند.

اخبار مرتبط:
نماینده مجلس: آقای پزشکیان دقت کند یک شرکت سهامی تشکیل ندهد
نماینده مجلس: آقای پزشکیان دقت کند یک شرکت سهامی تشکیل ندهد

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت برای این که بتواند حوزه اقتصاد را سامان دهد از اشخاص و افرادی که سابقه عدم موفقیت در حوزه اقتصاد دارند استفاده نکند و آن‌ها را تکرار نکند.

حقیقت‌پور: جلیلی و حلقه جلیلیسم در ایران پایه‌گذار یک رفتار خشن توأم با دیکتاتوری هستند  / جلیلی پایه‌گذار حمله به همه سفارتخانه‌هاست
حقیقت‌پور: جلیلی و حلقه جلیلیسم در ایران پایه‌گذار یک رفتار خشن توأم با دیکتاتوری هستند / جلیلی پایه‌گذار حمله به همه سفارتخانه‌هاست

فعال سیاسی اصولگرا خطاب به سعید جلیلی می‌گوید: یک مقدار در حاشیه بنشین و خودت را درست کن، تو که نه نصایح بزرگان اصولگرا و نه نصایح جریان میانه‌روی اصولگرا را قبول داری و خودت را برتر می‌دانی.

آمریکا ماه گذشته به ایران درباره فعالیت‌های هسته‌ای‌اش هشدار داده است
آمریکا ماه گذشته به ایران درباره فعالیت‌های هسته‌ای‌اش هشدار داده است

اکسیوس به نقل از سه مقام آمریکایی که خواسته‌اند نامشان فاش نشود افزود: «ایالات متحده در این پیغام نگرانی جدی خود از فعالیتهای توسعه اتمی جمهوری اسلامی و تلاشهایش برای تولید سلاح هسته‌ای را ابراز کرده و خواستار توقف این اقدامات شده است.»

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است