کد خبر : 186103
انتشار : ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - 03:25
دسته‌بندی : اجتماعی
چاپ

علت عجیب قتل همسر

این زن قصد داشت وانمود کند همسرش به دلیل تصادف جان باخته است.

علت عجیب قتل همسر

به گزارش مدارا، زنی که در پی سوء ظن و  مشاجره لفظی با شوهرش او را با چکش به قتل رسانده است به قتل اعتراف کرد و بازداشت شد.

به گزارش اعتماد آنلاین متهم که توران نام دارد در آخرین روز سال گذشته مرتکب قتل شوهرش شد اما وانمود کرد که شوهرش تصادف کرده و جان باخته است.

زمانی که در آخرین روز سال توران جسم بی جان شوهرش پرویز را به محل تولدش در یکی از شهرستان های خارج از تهران برد به پدر و مادر شوهرش گفت پرویز تصادف کرده و جانش را از دست داده است.

یک روز بعد از مراسم تدفین بود که والدین پرویز به پلیس مراجعه کردند و گفتند از عروسشان شکایت دارند چرا که نسبت به مرگ فرزندشان مشکوک هستند.

آنها گفتند توران جسم بی جان پرویز را به شهرستان آورده و مدعی شده است که او تصادف کرده و فوت شه است. او با سرعت زیادی هم جسد را دفن کرد ما نسبت به او مشکوک هستیم.

به این ترتیب توران احضار شد اما این زن مدعی شد شوهرش تصادف کرده است و ادعای پدر و مادرشوهرش اشتباه است اما بازپرس دستور نبش قبر را صادر کرد و با انتقال جسد به پزشکی قانونی مشخص شد علت فوت پرویز وارد آمدن جسم سخت به سرش بوده است و تصادفی رخ نداده است.

اعتراف به قتل

در نهایت توران به قتل شوهرش اعتراف کرد و گفت: مدتی بود به رفتار‌های شوهرم مشکوک بودم و به همین خاطر گاهی با هم مشاجره لفظی و درگیری داشتیم. روز حادثه در خانه بودیم که برادر شوهرم مهمان ما شد. من از برادر شوهرم خواستم با برادرش صحبت کند و از او بخواهد در سال جدید رفتارش را تغییر دهد، اما شوهرم با برادرش درگیر شد که برادرش به اتاق دیگری رفت تا درگیری خاتمه یابد. پس از این شوهرم با عصبانیت به طرف اتاق رفت که چکشی از آشپزخانه برداشتم و ضربه‌ای از پشت به سر شوهرم زدم.

با توجه به اینکه قتل در تهران اتفاق افتاده است پرونده با قرار عدم صلاحیت به تهران فرستاده شد و  تحقیقات درباره این حادثه در شعبه ۶ دادسرای جنایی تهران  ادامه دارد.

اخبار مرتبط:
محمد درویش: ۸% مُرده‌زایی جنین در کشور به دلیل آلودگی هواست / آلودگی هوا باعث افزایش سکته‌های قلبی شده
محمد درویش: ۸% مُرده‌زایی جنین در کشور به دلیل آلودگی هواست / آلودگی هوا باعث افزایش سکته‌های قلبی شده

فعال و کارشناس حوزه محیط زیست: همین الان اعلام شده که 8 درصد مرده‌زایی جنین در کشور به دلیل تاثیر مستقیم آلودگی هواست. ما یکی از بالاترین نرخ‌های مرده‌زایی جنین را داریم. از آن سو دولت و حکومت مردم را به زاد و ولد تشویق می‌کنند و از سوی دیگر به دلیل آلودگی هوا زوج‌هایی که با دشواری بچه‌دار می‌شوند، جنین را به دلیل آلودگی هوا از دست می‌دهند که این خود باعث افسردگی و خسارت‌های روانی می‌شود.

۶ماه پس از انتشار یک فیلم غیراخلاقی؛ رضا ثقتی بازداشت شد
۶ماه پس از انتشار یک فیلم غیراخلاقی؛ رضا ثقتی بازداشت شد

چندی پیش انتشار یک فیلم (لواط رضا ثقتی مدیر کل ارشاد گیلان) در فضای مجازی حواشی بسیاری را به همراه داشت. پس از انتشار این فیلم غیراخلاقی که از یک مقام مسئول و فرد دیگری به ثبت رسیده و منتشر شده بود تحقیقات قضایی پرونده شروع شد.

جزئیات جدید از قتل داریوش مهرجویی و همسرش
جزئیات جدید از قتل داریوش مهرجویی و همسرش

رئیس کل دادگستری استان البرز گفت که با توجه به دستور رئیس قوه قضاییه در کمتر از دو ماه پس از وقوع قتل مرحوم مهرجویی و همسر وی، کیفرخواست چهار متهم پرونده صادر و جهت رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان البرز ارجاع شد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است