کشف پیکر ۲ مفقودی طغیان رودخانه در جنوب و شرق کرمان

به گزارش مدارا از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان رضا فلاح با اعلام این خبر افزود: در پی وقوع بارندگی در شهرستان قلعه گنج از شامگاه شب گذشته ۲ جوان در اثر طغیان رودخانه در روستای شریک آباد مفقود شدند.  وی با اشاره به اینکه نیروهای هلال احمر در شب گذشته اولین مفقودی را […]

به گزارش مدارا از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان رضا فلاح با اعلام این خبر افزود: در پی وقوع بارندگی در شهرستان قلعه گنج از شامگاه شب گذشته ۲ جوان در اثر طغیان رودخانه در روستای شریک آباد مفقود شدند. 

وی با اشاره به اینکه نیروهای هلال احمر در شب گذشته اولین مفقودی را زنده پیدا کردند، افزود: عصر امروز جسد دومین مفقودی در روستای شریک آباد توسط نیروهای هلال احمر پیدا شد. 

وی در ادامه با اشاره به مفقود شدن ۲ کودک هشت و پنج ساله در محل رودخانه روستای ناصرآباد چاه ملک شهرستان ریگان خاطرنشان کرد: عصر امروز جسد کودک ۸ ساله در مسیر رودخانه توسط نیروهای هلال احمر پیدا شد. 

فلاح با اشاره به حضور ۴۵ نفر از نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر در محل رودخانه چاه ملک شهرستان ریگان تصریح کرد: عملیات جستجو برای پیدا کردن کودک ۵ ساله ادامه دارد. 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان اظهار داشت: در منطقه ای که این کودکان مفقود شدند اصلا بارندگی وجود نداشته و کودکان برای بازی به محل رودخانه رفته اند.